فائزه نصیرایى قهرمان تنیس روى میز انتخابى جوانان دختر مازندران

فائزه نصیرایی از بابل در روزی که محجوبه عمرانی ستاره پینگ پنگ مازندران و تنها ملی پوش رده سنی بزرگسالان هم در سالن حضور داشت،  قهرمان شد.

فائزه نصیرایى

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش مسابقات تنیس روی میز انتخابی جوانان دختر جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور در پایگاه تخصصی پینگ پنگ ساری با حضور ویژه بازیکن ارزشمند تیم ملی محجوبه عمرانی برگزار گردید که نصیرایی بهتر عمل کرد و قهرمان شد.
مبینا حسین پور (قائمشهر) در مکان دوم این مسابقات ایستاد و مقام سوم مشترک به طهورا ولی پور (بابل) و فاطمه بسطامی (نوشهر) رسید.

این چهار نفر نمایندگان مازندران در مسابقات قهرمانی کشور خواهند بود و امید است بتواند عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش بگذارند.

مسابقات تنیس روی میز انتخابی جوانان دختر جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور در پایگاه تخصصی پینگ پنگ شهرستان ساری با حضور ویژه بازیکن ارزشمند تیم ملی محجوبه عمرانی برگزار گردید که نصیرایی بهتر عمل کرد و توانست موفق به قهرمانی شود.

گفتنی است هیات تنیس روی میز مازندران پس از استعفای عباس زعفری در آستانه المپیک بدون متولی می باشد و دستگاه ورزش مازندران درصدد فردی توانمند در راس این هیات می باشد تا مسائل و مشکلات پیش روی این رشته ورزشی با برنامه ریزی هدفمند و حساب شده مرتفع شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *