نشست مشترک هیات های ورزشی بابلسر برگزار شد

 

اختصاصی نسیم ورزش: نشست مشترک هیات های ورزشی بابلسر (روسا و نائب ریسان)با حضور نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس، حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، اسد فرماندار و پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستا ن در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی، ورزشی، تفریحی و درمانی متل عسل  برگزار شد.

ولی اله نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت: افتخار بنده این است که هم ورزشکارم و هم ورزشکاران را دوست دارم. ورزش هم پیشگیری  و هم درمان است.

وی گفت: کمتر مقوله ای را سراغ داریم که چنین خصوصیتی را داشته باشد. نانواکناری با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که باید ورزش را یک تکلیف الهی بدانید، خاطر نشان کرد: ورزش باید به عنوان یک تکلیف الهی در برنامه های زندگی روزمزه ما باشد.

نماینده مجلس شورای اسلامی مردم بایلسر و فریدونکنار تصریح کرد: ورزش همگانی باید همه گیر شود و آحاد مخلتف جامعه از مرد و زن باید ورزش کنند. ورزش همگانی  پایه و اساس ورزش قهرمانی است. ورزش قهرمانی موجب افتخارآفرینی در میادین جهانی و بین اللملی و باعث ایجاد غرور ملی می شود.

ولی اله نانواکناری گفت: بابلسر نیز از دیر باز تاکنون  با چهره هایی به نامی چون عبداله موحد، رمضانعلی تیموری و بهادر مولایی از پیشروان این عرصه بوده است.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهر بابلسر به دلیل وجود مجتمع های تفریحی ورزشی ارگان ها و نهاد های مختلف دارای امکانات ورزشی خوبی است، ادامه داد: این امکانات باید در اختیار همه مردم باشد تا همگی به سلامت جسم و وروح دست یابند.

وی تاکید کرد: از مسئولان شهری به جد می خواهم، همان طوری که این ارگان ها از امکانات و خدمت رسانی مردم بابلسر استفاده می کنند، تدبیری بیاندیشدند تا همه مردم از این سالن های ورزشی، استفاده کنند.

نانوا کناری گفت: از اداره ورزش و جوانان و هیات های ورزشی هم انتظار دارم که امروز خود را ببیند که در کجا هستند و مثلا در پنج ماه دیگر، خود را ارزیابی کنند که چقدر پیشرفت داشته اند که البته این مستلزم یک برنامه ریزی  صحیح است.

وی همچنین در ختمه صحبت هایش از قول مساعد حسین زادگان در مورد راه اندازی نمایندگی ورزش و جوانان در بخش  رود بست خبر داد. مدیرکل ورزش و جوانان مازندران  در این همایش اظهار داشت: بابلسر از شهرهای استثنایی ورزش مازندران است که به دلیل قابلیت های فیزیکی و استعداد های جوانانش، وجود سواحل و دانشگاه مازندران جایگاه ویژه ای در ورزش استان دارد. نیروی انسانی باهوش و فعال و فیزیک مناسبی که در بابلسر است اگر با توان علمی و دانشگاهی دانشگاه مازندران توام شود، موجب تحول بزرگی در ورزش بابلسر و منطقه خواهد شد.

 حسین زادگان  گفت: اگر چه مازندران در حوزه ورزش قهرمان  سرآمد کشور است ولی متاسفانه بسیاری از مردمش، فقر تحرک بدنی دارند و استان ما جزء استان های در معرض خطر بیماری های قلبی است. به همین دلیل باید نگاه خود را گسترش دهیم و آحاد مردم را به سمت ورزش بکشانیم.

وی اظهار کرد: ورزش همگانی باید در همه رشته ها مورد توجه قرار گیرد.حسین زادگان خاطر نشان کرد: این روزها برای بزرگی رویداد ورزش جهان یعنی المپیک آماده می شویم. ما می خواهیم علاوه بر شکستن تعداد حضور ورزشکاران مازندرانی، از نظر مرغوبیت مدال نیز رکوردشکنی کنیم و توانمندی های مازندران را به تمام مردم دنیا نشان دهیم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، ورزش بانوان را از بخش هایی دانست که در سطح کشور به وضع مطلوب نرسیده و نیاز به آن دارد که به صورت جدی در آن کار شود.

مهندس اسد فرماندار بابلسر، در همایش مشترک هیات های ورزشی بابلسر گفت: این شهرستان به خاطر وجود رودخانه و سواحل زیبا و گردشگرپذیر بودن و استعداد بالای ورزشی جوانانش در ورزش های آبی، می تواند پایلوت ورزش ساحلی در کشور باشد. مهندس اسد، همچنین خواستار حمایت همه جانبه مسئولان استان و شهرستان برای پیشرفت ورزش در بابلسر شد. وی همچنین توجه به مشکلات جوانان را از موضوعاتی دانست که باید مورد توجه ویژه ای قرار گیرد، عنوان کرد.

پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان بابلسر،  اولویت کاری خود را در ورزش همگانی با رویکرد فرهنگی اعلام کرد و افزود: برنامه محوری، انضباط اداری و مالی و تشکیلاتی عمل کردن خواسته ما از هیات های ورزشی شهرستان بابلسر است.

photo_2016-07-05_05-50-24

وی ضمن بیان این مطلب که در اداره ورزش و جوانان بابلسر بزودی نسبت به طراحی و تدوین برنامه راهبردی  تا سال ۱۴۰۰ اقدام خواهد، تدوین نظام نامه ارزیابی  از هیات های ورزشی در سال ۹۵ را از دیگر برنامه های خودو توزیع عادلانه امکانات و اعتبارات دانست.

پهلوان خواستار تدوین برنامه عملیاتی هیاتها و ارایه آن در اسرع وقت با توجه به سیاست گذاری اداره ورزش و جوانان بابلسر شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو