نشست مشترک هیاتهای ورزشی آمل برگزار می شود

نسیم ورزش :  نشست مشترک هیاتهای ورزشی آمل برگزار می شود / پیش از ظهر روز چهارشنبه ۲۲ اسفند آخرین جلسه شورای کارشناسی اداره ورزش و جوانان آمل با حضور پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل برگزار شد.

نشست مشترک هیاتهای ورزشی آمل

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، جلسه مذکور با دو رویکرد ارزیابی نهایی عملکرد سال ۹۷ هیات های ورزشی و  برگزاری آخرین نشست مشترک هیاتهای ورزشی تشکیل شد.

اسماعیل پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان در این جلسه عنوان کرد: نتایج ارزیابی ها نشان از رشد شاخص ها و مولفه های کاری اداره ورزش وجوانان آمل دارد و نوید شتاب رو به جلو و مناسب در سال آتی می دهد.

متولی ورزش آمل ادامه داد : در نتایج ارزیابی ۴ نکته بیش از موضوعات دیگر برجسته تر و بارزتر بوده که مهمترین آن رشد چشمگیر دوره های آموزشی ، مربیگری و داوری ، استعدادیابی و تعاملات موثر با مراکز آموزشی و رویکرد هیاتها به سمت  برنامه محوری و افزایش سطح کیفی مجموع فعالیت و عملکرد  هیات های ورزشی می باشد.

اسماعیل پهلوان سپس افزود:  با تمام این تفاسیر  اما همچنان در گزارش نویسی و مستندسازی با مشکل مواجه ایم و در این زمینه نیازمند تلاش بیشتر می باشد.

در پایان مقرر گردید جلسه پایانی سال با دستور کار اعلام سیاست ها و برنامه های کاری سال ۹۸ و تقدیر از هیاتهای ورزشی در شاخص های عملکردی روز یکشنبه ۲۶اسفند در سالن اجتماعات شهید حاجی زاده اداره ورزش و جوانان آمل برگزار گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو