نشست مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با امیدهای تکواندو استان

نسیم ورزش:نشست مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با امیدهای تکواندو استان/ نشست صمیمی جامعه تکواندو با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان در سالن اجتماعات شهید زرهون اداره کل برگزار گردید.مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات حسین بریمانی در سمت سرپرستی هیات تکواندو استان گفت: تکواندو مازندران از هیات های موفق استان است و عملکرد و درخشش این هیات در سطح کشور بی نظیر می باشد.

حبیب حسین زادگان

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، حسین زادگان هیات تکواندو مازندران را یکی از هیات های مدال آور و موفق در بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی عنوان کرد و افزود: هیات تکواندو با برنامه ریزی مطلوب مسیر توسعه را در پیش گرفت و ما نیز در قبال افتخارآفرینی ورزشکاران، وظیفه ای جز خدمت و حمایت به ورزش استان بویژه تکواندو نداریم.
در ادامه کسری منوچهری معاون توسعه امور ورزشی با اشاره به فرصت اندک تا بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی اذعان داشت: شما قهرمانان ورزش با افتخارآفرینی تان نام مازندران را در جهان و آسیا پرآوازه می کنید.
همچنین مریم فرج پور معاون امور بانوان نیز از دلاوری شیرزنان تکواندو در مسابقات مختلف بین المللی اشاره نمود و گفت: ستاد بازی های آسیای جاکارتا با حمایت مدیرکل ورزش و جوانان شکل گرفت و جلسات مختلف به منظور شناسایی و پشتیبانی ورزشکاران بطور منظم تا برگزاری این بازیها ادامه دارد.
حسین بریمانی سرپرست هیات تکواندو مازندران از افتخارات و درخشش تکواندوکاران در مسابقات اخیر آسیایی ویتنام اشاره نمود و تصریح کرد: تکواندوکاران مازندرانی در معیت تیم ملی همیشه ثابت کردند، بهترینند و از افتخارآفرینی تکواندو مازندران در بازی های آسیایی اندونزی خوش بین هستم.
همچنین در پایان قهرمانان تکواندو، مربیان و روسای برخی از هیات های شهرستان جهت پیشبرد اهداف تکواندو استان نکته نظراتی ارائه دادند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو