در نشست شواری شهر و شهردار هادیشهر با شهروندان چه گذشت؟/ خبرنگار: مرتضی علیزاده

حسین شاطری رییس شورای شهر هادیشهر در ابتدا با بیان اینکه هدف از تشکیل شورا شرکت دادن مردم شهر در امورات شهری‌ست افزود: چنین نشست‌هایی با شهروندان موجب مشارکت بیشتر مردم در امورات شهری می‌شود.

همچنان اعتقاد داریم که میان ۳ منطقه هادیشهر (میربازار، کله‌بست و کیخامحله) تفاوت زیادی وجود ندارد و بحث همسان‌سازی آن نیاز به زمان دارد.

مطلقا نیروهای بومی جذب شهرداری می‌شوند و با توجه به وجود ۳منطقه در شهر،۳ نفر از افرار بومی(از هر منطقه ۱ نفر) در ما‌های گذشته دعوت بکار شده‌اند.

احداث غسالخانه در منطقه کیخا محله قابل دفاع و کار معقولی بود.

در ادامه این نشست شهردار هادیشهر مهندس محمدجواد اسماعیل‌تبار پاسخگوی دغدغه‌های شهروندان شد.

در محور اجاکسر بابلسر به اتوبان بابل_آمل و در منطقه کیخا محله متاسفانه ما شاهد حوادث رانندگی هستیم،اما برای احداث سرعتگیر نیاز به اخذ مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه هستیم و آن قسمت( روبروی سیمان آماده بخشی)در حوزه کاری شهرداری هادیشهر نیست.پیگیر هستیم تا بتوانیم با اخذ مجوزهای لازم آن منطقه رو به امنیت برای رانندگان و عابرین برسانیم.

اسماعیل‌تبار با اشاره به عدم تبعیض میان ۳ منطقه هادیشهر افزود: رفع مشکلات و معضلات مناطق هادیشهر جزو دغدغه‌های ماست و مطالبه ایجاد پارک کودک در منطقه کیخا محله به‌حق بوده و پیگیر احداث پارک کودک در این منطقه هستیم.

در مورد تعطیلی جایگاه CNG  باید عرض کنم با توجه به اینکه بخش خصوصی این جایگاه نسبت به تعهدات خود به شهردای بی‌تفاوت بوده است در دستگاه قضا طرح دعوا کردیم تا بتوانیم از حق مردم هادیشهر دفاع کنیم.

عدم استفاده از تاکسی شهری از سوی شهروندان موجب از کار افتادگی ناوگان شهری شده است.

کمیسیونی با عوامل مربوط به ساماندهی زباله در شهرداری تشکیل شده است تا مکان های مورد نیاز مشخص و سطل‌های زباله در آن محل قرار گیرد

سگهای بدون صاحب معضل اصلی شهرهای مازندران است.بطوری که معدوم سازی آن منع قانونی دارید و نگهداری آن مستوجب هزینه سنگین برای شهرداری‌ست.امروزه شاهد آن هستیم که سگهای بدون صاحب را از شهری به شهر دیگر منتقل میکنند

خبرنگار: مرتضی علیزاده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو