نسیم ورزش ساری فاتح لیگ هندبال مازندران شد

نسیم ورزش : تیم های نسیم ورزش ساری و ذوالفقار نکا فاتح لیگ هندبال مردان و بانوان مازندران شدند.

نسیم ورزش ساری
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مرحله پایانی لیگ هندبال مردان و بانوان جام شهدای مازندران با قهرمانی تیم های نسیم ورزش و ذوالفقار نکا خاتمه پذیرفت.
مرحله پایانی مسابقات لیگ مردان و بانوان هندبال که در سالن ورزشی شهیدان نوبخت شهرستان بابلسر برگزار شد، در فینال لیگ مردان تیم نسیم ورزش با برتری ۲۸ بر ۲۶ مقابل تیم نشر دانش نوشهر قهرمان شد.
تیم نسیم ورزش با سرمربیگری علیرضا بکماز و سرپرستی آرش سلامت و با بهره گیری از بازیکنان لیگ برتری همچون محمد غلامی و علیرضا بکماز و همراهی بازیکنان مستعد توانست جام قهرمانی را با خود به ساری ببرد.
همچنین در لیگ بانوان نیز تیم ذالفقار نکا با برتری ۲۰ بر ۱۴ مقابل نوشهر قهرمان شد.
از نکات قابل توجه این مسابقات نایب قهرمانی نوشهر و مقام سومی تیم قائم شهر و عنوان چهارمی بابل در هر بخش مردان و بانوان بود.
 در مسابقات رده بندی لیگ مردان قائم شهر ۲۵ بر ۲۲ بابل را شکست داد و در رده سوم جای گرفت.
همچنین در بخش بانوان نیز تیم قائم شهر  ۲۸ بر ۱۵ بابل را برد و در جایگاه سوم ایستاد.
در مراسم اهدای کاپ قهرمانی و مدال پیشکسوتان این رشته ورزشی، اسماعیل پهلوان رئیس اداره بابلسر و محمد حسین شکیبافر حضور داشتند.
محمدحسین شکیبافر رئیس هیات هندبال مازندران ضمن تشکر از حضور تیم های شرکت کننده در این مسابقات گفت: در بخس بانوان هشت و در بخش مردان هفت تیم به صورت رفت و برگشت با هم رقابت کردند.
وی با اشاره به رقابت نزدیک و فشرده تیم ها در  لیگ امسال افزود: بازیکنان خوبی در هر دو بخش مردان و بانوان حضور داشتند که در آینده بیشتر از آنها افتخارات خواهیم شنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو