نسخه پیچی برای کشتی مازندران ممنوع !

 

اختصاصی نسیم ورزش : نسخه پیچی برای کشتی مازندران ممنوع!/  کشتی ریشه در خون مازنی ها دارد و برایشان مقدس است.همه ی مردم این سرزمین زیبای شمالی با کشتی آشنایی دارند و این رشته را به عنوان ورزش اول خود می شناسند.

 

نسخه پیچی برای کشتی مازندران

از گلوگاه تا رامسر در کنار ساحل یا در دل جنگل،گوش شکسته های مازنی با عشق و تمام سختی ها تمرین می کنند تا روزی در بهترین سالن های جهان با پرچم سه رنگ ایران دور افتخار بزنند و مردم ایران با فریادهایی از جنس غرور برایشان اشک بریزند.
استان مازندران با دارا بودن دهها قهرمان جهان و المپیک در کشتی همیشه توانسته آبروی ایران در میادین بین المللی باشد و ورزش ایران همواره مدیون پهلوانان مازنی می باشد.این استان با چنین پتانسیلی می تواند نمایندگان ارشدی در فدراسیون کشتی داشته و با نظرات فنی مشکلات بسیاری را حل کند.
این روزها که فدراسیون کشتی ایران در تب و تاب انتخابات متولی آینده خود است نامی از مازندرانی ها به گوش نمیرسد که قطعا یک ضعف برای پایتخت کشتی جهان است.البته این موضوع تازه ای نیست و همیشه شاهد آن بودیم که نسخه کشتی مازندران را در خرج از استان،پایتخت نشین ها می پیچند و تصمیماتی می گیرند که ضربه های سنگینی را به بدنه کشتی مازندران می زند.
تصمیم گیری برای مازندرانی که خود قهرمان و مدیر تحویل جامعه می دهد کار کاملا اشتباهی خواهد بود.مشکلات و وضعیت کشتی مازندران را یک مازنی بهتر می فهمد و درک می کند و تصمیمات دقیق تری را می تواند اتخاذ کند تا کسی که از فضای کشتی مازندران بدور است.
هیات کشتی مازندران می تواند با در پیش گرفتن سیاست های درست اجازه نسخه پیچی خارج از استان را به کسی ندهد و خود تصمیم گیرنده نهایی امور کشتی استان باشد که قطعا می تواند پیامد های خوبی را برای کشتی مازندران در پی داشته باشد.
نباید اینچنین باشد که فدراسیون نشین ها از خارج از استان برای سرزمینی که مهد کشتی است تصمیم بگیرند و کشتی مازندران هم در سکوت باشد و از حق خود دفاع نکند.فدراسیون کشتی بجای دخالت در امور داخلی و تصمیم گیری های مهم کشتی استان باید از مدیران و پیشکسوتان مازنی در پیشرفت کشتی کشور استفاده کند و از آنان راهنمایی های بسیاری بگیرد.اینکار نیاز به عزم جدی هیات کشتی مازندران در مقابله با دخالت های پایتخت نشینان دارد.
امیدواریم با اتحاد تمام اهالی کشتی مازندران شاهد درخشش هرچه بیشتر کشتی گیران مازنی باشیم و با در اختیار گرفتن کرسی های بیشتر در فدراسیون تصمیم های بهتری را در مسیر پیشرفت این رشته بگیریم.
به قلم:رضا وریجی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو