نساجی قائمشهر یکی از امیدهای اصلی برای صعود به لیگ برتر است

نسیم ورزش : برای نخستین بار  نساجی قائمشهر توانست خود را به جمع مدعیان این رقابت ها برساند و با کسب رتبه دوم یکی از امیدهای اصلی برای صعود به لیگ برتر به رقابت ها ادامه دهد.

 

امیدهای اصلی برای صعود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، نساجی قائمشهر با برد در دیدار هفته هشتم رقابت های فوتبال لیگ یک جام آزادگان در برابر شهرداری تبریز به صدر جدول نزدیک شد.

 نساجی قائمشهر در دیدار خانگی هفته هشتم لیگ یک جام آزادگان در ورزشگاه خانگی خود شهید وطنی این شهر شهرداری تبریز را با ۲ گل بدرقه کرد تا با ۱۶ امتیاز یک گام خود را به صدر جدول نزدیک کرد.
نساجی قائمشهر با این برد و کسب ۱۶ امتیاز پس از نفت مسجد سلیمان رتبه دوم جدول ۱۸ تیمی رقابت های لیگ یک جام آزادگان را اذعان خودش کرد.
گل های نساجی را در دقایق ۶۸ احسان پیرهادی و ۷۵ روی ضربه پنالتی مجتبی ممشلی به ثمر رساندند تا این تیم مازنی بتواند شکست هفته گذشته اش را در برابر اکسین البرز در کرج جبران کند و امیدوارانه بازی لیگ یک را برای رسیدن به لیگ برتر ادامه دهد.
برای نخستین بار در ۲ فصل اخیر رقابت های فوتبال جام آزادگان تیم نساجی قائمشهر توانست خود را به جمع مدعیان این رقابت ها برساند و با کسب رتبه دوم یکی از امیدهای اصلی برای صعود به لیگ برتر به رقابت ها ادامه دهد.
تیم خونه به خونه بابل دیگر نماینده مازنی ها که مهمان تیم بادران تهران بود ، نتوانست به جز تساوی نتیجه دیگری را در بازی خارج از خانه به دست آورد و با ۱۲ امتیاز در رده هفتم ماندگار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو