نساجی گربه سیاه واقعی مدعیان لیگ برتر + عکس: آبتین ولی الله

نسیم ورزش : نساجی گربه سیاه واقعی مدعیان لیگ برتر + عکس: آبتین ولی الله/ شاگردان مجید جلالی موفق شدند با یک گل پدیده را در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر شکست دهند و برد شیرین را در انتهای لیگ برتر به دست آوردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، تک گل این بازی را مجتبی ممشلی در دقیقه ۴۶ برای نساجی به ثمر رساند و نساجی توانست رکورد شکست ناپذیری خود در خانه را ارتقا بخشد.

حالا باید نساجی را گربه سیاه واقعی مدعیان لیگ برتر بدانیم‌. جایی که هیچ کدام از پنج مدعی فعلی نتوانستند بردی را در خانه این تیم سختکوش به دست آورند. سرخ‌های مازنی برای اولین بار استقلال تهران را در خانه با نتیجه تساوی بدون گل متوقف کردند. سپس تراکتور را با نتیجه تساوی یک – یک به خانه فرستادند.

بعد از آن نوبت به پرسپولیس رسید تا با نتیجه مشابه با تراکتورسازی مازندران را ترک کرده و حسرت سه امتیاز را به دل داشته باشد. درست چند هفته بعد هم سپاهان با نتیجه تساوی بدون گل از زمین خارج شد تا پدیده آخرین مدعی باشد که برای برد پا به قائمشهر می گذارد.

اما شاگردان گل محمدی به مانند باقی مدعیان اسیر جو ورزشگاه شده و با یک گل بازنده از زمین خارج شدند تا از این حیث یک گام نسبت به دیگر رقبای خود عقب تر باشند. حالا نساجی با ۲۹ امتیاز در رده نهم جدول قرار گرفته و امیدوار به درخشش در لیگ نوزدهم است.

همچنین نساجی بعد از ۴۰۵ دقیقه توانست در بازی هفته بیست و ششم برابر پدیده توسط مجتبی ممشلی به گل برسد.

نساجی در چهار بازی گذشته اش برابر استقلال تهران، سایپا، سپاهان و ماشین سازی نتوانسته بود دروازه حریفان را باز کند. این تیم در نیمه اول بازی با پدیده هم گلی نزد تا تعداد دقایقی که به طور مداوم موفق به گلزنی نشده است از چهارصد دقیقه بگذرد.

اما تیم پرطرفدار مازندران در دقیقه ۴۶ بازی با پدیده به گل رسید تا این طلسم بعد از چهار بازی و یک نیمه پیاپی شکسته شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو