نساجی میزبان پاس همدان و خونه به خونه میهمان ماشین‌سازی تبریز / نساجی پس از برکناری نیاز مبرم به پیروزی دارد/ خونه به خونه می تواند از سد شاگردان نادر بگذرد؟!!

نسیم ورزش: در لیگ دسته اول فوتبال، تیم نساجی قائم‌شهر  و خونه به خونه بابل حریفان خود را شناختند.

78

در هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور این هفته تیم نساجی در حضور تماشاگرانش در خانه میزبان حریف است و خونه به خونه بابل در یک بازی خارج از خانه به مصاف حریفش می‌رود.

این مسابقات که با انجام ۱۰ بازی همزمان روز چهارشنبه بیست و پنجم شهریور از ساعت ۱۷ آغاز می‌شود، نساجی در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر میزبان پاس همدان است و خونه به خونه بابل نیز مهمان تیم مدعی ماشین‌سازی تبریز است.

پس از شکست هفته گذشته نساجی مقابل پیکان تهران، آلوس از سرمربی‌گیری نساجی استعفا داد و از سوی مدیریت باشگاه هنوز شخص خاصی جایگزین وی نشد، ولی در مقابل شاگردان اکبر میثاقیان در تیم خونه به خونه با شاگردان نادر دست‌نشان مربی اهل قائم‌شهری ماشین‌سازی تبریز این هفته بازی جذابی را به نمایش خواهند گذاشت.

گفتنی است در جدول رده‌بندی خونه به خونه بابل با هفت امتیاز در رده هفتم و ماشین‌سازی تبریز با ۹ امتیاز سوم، نساجی با پنج امتیاز در مکان چهاردهم و پاس نیز با دو امتیاز نوزدهم است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *