نساجی مربی جدید نمی‌آورد

اگر محمود فکری استعفای خود را از مربیگری نساجی به صورت مکتوب به باشگاه ارایه دهد و واقعا قصد بازگشت به تیم را نداشته باشد نساجی با مربیان بومی به کار ادامه خواهد داد.نساجی مازندران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در جریان بازی نساجی مازندران – گل گهر که با نتیجه مساوی ۳-۳ خاتمه یافت شعار تماشاگران علیه یکی از دستیاران محمود فکری – این مربی را عصبانی کرد و بعد از بازی استعفای خود را به صورت شفاهی اعلام کرد.

اگر محمود فکری استعفای خود را از مربیگری نساجی به صورت مکتوب به باشگاه ارایه دهد و واقعا قصد بازگشت به تیم را نداشته باشد نساجی با مربیان بومی به کار ادامه خواهد داد.
باشگاه نساجی مازندران می گوید محمود فکری هنوز به طور رسمی استعفاء نداده است و تا این اتفاق رخ ندهد نمی تواند تصمیم جدیدی بگیرد.
خبرهای رسیده حکایت از این دارد در صورتی قطعی شدن جدایی محمود فکری – نساجی مازندران با مربیان بومی به کار ادامه خواهد داد. نساجی هم اکنون اسماعیل اسماعیلی را به عنوان مدیر فنی در کادر دارد که پیش تر سرمربی این تیم بوده. هم چنین حسین مسگر ساروی که وی هم تجربه سرمربیگری در تیم نساجی را داشته است.
جالب اینکه هواداران نساجی مازندران هم می گویند حال که تیم از بازیکنان بومی خالی شده دست کم باید با مربیان بومی به کار ادامه دهد.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *