نساجی مازندران در نخستین حضور جواد نکونام به پیروزی رسید

نسیم ورزش : نساجی مازندران در نخستین حضور جواد نکونام روی نیمکت این تیم با پیروزی خانگی شروع و با شکست تیم میان جدولی مس کرمان ، همچنان امیدهای خود را برای لیگ برتری شدن حفظ کرد.

نساجی مازندران در نخستین حضور جواد نکونام

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور ، تیم نساجی مازندران در حضور بیش از هشت هزار تماشاگر ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم مس کرمان بود و درنهایت میهمان خود را با نتیجه یک برصفر با شکست بدرقه کرد.
تک گل پیروزی بخش و سه امتیازی تیم نساجی مازندران را ‘ احمد الجبوری’ در دقیقه ۴۱ وارد دروازه تیم مس کرمان کرد.
شاگردان نکونام دراین دیدار با حمایت تماشاگران قائمشهری بازی را هجومی و میل به سمت دروازه تیم مس آغاز و چند موقعیت نصفه ونیمه نیز دراین نیمه روی دروازه تیم میهمان نیز ایجاد کرده بود.
در یکی از حساس ترین موقعیت های ایجاد شده برای نساجی چی ها ، در اواخر نیمه نخست این بازی بوده که احمد الجبوری روی پاس در عمق ‘ سهیل رحمانی ‘ و فرار زیبا در عمق مدافعان مس با یک ضربه دقیق توپ را وارد دروازه کرمانی ها و ورزشگاه شهید وطنی را غرق شادی کرد .
در نیمه دوم این دیدار هم دو تیم بازی برابری را در دستور کار خود قرار دادند و بیشتر دقایق مسابقه توپ در وسط میدان درچرخش بود.
در یکی از صحنه های مهم نیمه دوم این مسابقه ، روی سختگیری داور این دیدار ، ‘مجتبی ممشلی’ با کارت زرد دوم از بازی اخراج شد و نساجی مازندران با ۱۰ بازیکن بازی را ادامه داد.
شاگردان نکونام با کنترل کردن بازی یک گل برتری خود را حفظ و درنهایت ۳ امتیاز ارزشمند این بازی خانگی را به اندوخته های خود اضافه کردند.
نساجی مازندران با این پیروزی ۴۴ امتیازی شد وبا حفظ رده پنجمی خود در جدول رده بندی این مسابقات، فاصله امتیازی خود را با رقبا نیز کم کرد.
مس کرمان هم با ۳۸ امتیاز در مکان نهم جدول رده بندی باقی ماند.
** توقف خونه به خونه درتبریز
همچنین تیم خونه به خونه دیگر نماینده مازندران در هفته بیست وششم این مسابقات در دیداری بیرون از خانه در تبریز برابر تیم رده پانزدهمی ماشین سازی این شهر با نتیجه مساوی بدون گل متوقف شد.
شاگردان ‘ دراگان اسکوچیچ ‘ در تیم خونه به خونه مازندران با کسب یک امتیاز از آوردگاه تبریز، ۴۹ امتیازی شدند و با وجود حفظ رده دومی خود در جدول رده بندی مسابقات ، اختلافشان با تیم نفت مسجدسلیمان درصدر جدول به ۴ امتیاز افزایش یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو