نساجی مازندران با سه گل استقلال اهواز را بدرقه کرد

هفته نهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاههای کشور عصر جمعه با انجام ۹ دیدار در شهرهای ایران پیگیری شد و نساجی مازندران با سه گل استقلال اهواز را بدرقه کرد.

نساجی مازندران با سه گل

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، گل های نساجی را در این دیوار محمد عباس زاده در دقایق ۳۱ و ۹۲ و گل سوم این تیم را مجتبی رمضانی در دقیقه ۶۳ به ثمر رساند.
نساجی با این برد در مجموع با ۱۶ امتیاز در رده ششم جدول باقی ماند.
قصاوت این دیدار بر عهده حسین یاری بود که هادی نظری و پوریا رضی هم او را کمک کردند.
محسن قهرمانی داور بازنشسته مشهدی نماینده و ناظر فدراسیون در این دیدار بود.
این بازی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با حضور ۱۰ هزار تماشاگر برگزار شد.
خونه به خونه دیگر نماینده مازندران در لیگ یک هم امروز مهمان ایرانجوان بوشهر بود .

در ادامه گفتنی است ، تیم فوتبال نساجی مازندران در لیگ‌های جام قدس ۱۳۶۸ و جام آزادگان در سال‌های ۱۳۷۰, ۱۳۷۱, ۱۳۷۲, ۱۳۷۳ حضور داشته و همواره از تیم‌های شهرستانی مدعی این رقابت‌ها محسوب میگشته است به طوری که گرفتن امتیاز از بازیهای خانگی نساجی مازندران برای حریفان نساجی حتی پرسپولیس و استقلال کاری سخت و ناشدنی بود. این تیم پس از سقوط کارخانجات نساجی همواره با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کرد و حتی واگذاری آن به بخش خصوصی هم نتوانست از مشکلات کمرشکن این تیم بکاهد. مشکلات این تیم ادامه داشت تا این که در سال ۱۳۸۷ با خلع ید قانونی مدیرعامل و مالک آن از سوی دولت و واگذاری آن به هیئت تربیت بدنی شهرستان قائمشهر با مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان و تقبل کردن تمام بدهی‌های این تیم به مهدی پرهام مدیرعامل شرکت پولادین سازه جهان فروخته شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *