نساجی قائمشهر فولاد را با شکست بدرقه کرد

نسیم ورزش : نساجی قائمشهر فولاد را با شکست بدرقه کرد/ نساجی قائمشهر بازی هفته نوزدهم لیگ برتر را برابر فولاد خوزستان با پیروزی ۲ بر صفر در زمین خانگی به پایان برد.

نساجی قائمشهر فولاد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در این بازی که ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه عصر امروز جمعه سوم اسفند ماه در هوای آفتابی قائمشهر و در ورزشگاه شهید وطنی این شهر برگزار شد، نساجی توانست با بهره گیری از ۱۰ تا ۱۲ هزار هوادار، این بازی خانگی را با برد به پایان برساند.
مهرداد عبدی در دقیقه ۳۴ نیمه اول و ولیسانی در دقیقه ۷۰ با ضربه پنالتی برای نساجی قائمشهر گل زنی کردند.
نساجی چی ها با این پیروزی به سومین بردشان در دیدار خانگی پس از صعود به لیگ برتر در فصل جاری رسیدند و توانستند باخت نیم فصل اول برابر فولاد را در خوزستان که با نتیجه ۲ بر ۱ پایان یافته بود ، جبران کنند.
فولاد خوزستان در حالی در هفته نوزدهم برای نساجی میان جدولی تن به شکست ۲ بر صفر داد که بازی هفته هیجدهم برابر پرسپولیس تهران را با نتیجه ۳ بر ۱ برده بود.
نساجی با کسب سه امتیاز این بازی با ۲۱ امتیاز به طور موقت یک رده در جدول صعود کرد و به رده نهم رسید و فولاد نیز همچنان با ۲۵ امتیاز در رده ششم ماندگار شد.
بازی نساجی و فولاد را پیام حیدری داوری کرد و رضا سخندان ، بابک عباسقلی زاده هم کمک داور بودند.
علاوه بر این علی بای و جواد محمدی هم به عنوان کمک داوران اضافی حضور داشند ، مهدی سیفی نقش داور چهارم را بر عهده داشت و محمود رفیعی هم ناظر فدراسیون در این بازی بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو