نساجی دومین پیروزی فصل جدید لیگ یک را دشت کرد

تیم فوتبال نساجی مازندران در هفته هفتم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور با درخشش محمدعباس زاده مهاجم پیشین پرسپولیس ، تیم خیبر خرم آباد را شکست داد و دومین پیروزی فصل خود را جشن گرفت.

نساجی دومین پیروزی فصل جدید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  دیدار ۲ تیم نساجی و خیبر خرم آباد عصر امروز شنبه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار شد و میزبان با نتیجه ۳ بر یک میهمان انتهای جدولی خود را بدرقه کرد.
۲ تیم در این مسابقه در نیمه نخست بازی محتاطانه ای را در دستور کار داشتند و در تک موقعیت های خود هر تیم به یک گل دست یافتند و با تساوی یک بر یک به رختکن رفتند.
در نیمه دوم این مسابقه ، شاگردان محمود فکری در تیم نساجی با حمایت بیش از پنج هزار تماشاگر خود توپ و میدان را در اختیار گرفتند و با موقعیت سازی های خوب محمد عباس زاده ، مهاجم گریز پای این تیم برحریف احاطه پیدا کردند.
در این نیمه عباس زاده ۲ گل برای تیم نساجی مازندران به ثمر رساند تا بهترین بازیکن این دیدار لقب بگیرد.
گل نخست تیم نساجی را احسان تائیدی وارد دروازه حریف کرد.
شاگردان محمود فکری با کسب ۳ امتیاز این مسابقه ، تیمشان را ۱۰ امتیازی کردند و به این ترتیب نساجی در هفته هفتم به میانه جدول صعود کرد.
تیم خیبرخرم آباد هم با این شکست با ۲ امتیاز همچنان در رده هیجدهم و قعرجدول باقی ماند.
تیم خونه به خونه مازندران هم در این هفته در دیداری بیرون از خانه در یزد برابر میزبان خود فولاد این شهر با نتیجه یک بر صفر پیروز و با ۱۲ امتیاز به جمع مدعیان لیگ اضافه شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو