نساجی تصمیم خود را تغییر داد : ۲۲ شهریور با پرسپولیس بازی می کنیم

نسیم ورزش : نساجی تصمیم خود را تغییر داد : ۲۲ شهریور با پرسپولیس بازی می کنیم / باشگاه نساجی مازندران با ارسال نامه به سازمان لیگ اعلام کرد که در تاریخ ۲۲ شهریور به مصاف پرسپولیس خواهد رفت.

 

نساجی تصمیم خود را تغییر داد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ چند روز پیش جواد نکونام اعلام کرد به خاطر حضور تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و فاصله کم دیدار تیمش با پرسپولیس موافق است که بازی نساجی و سرخپوشان تهران زودتر برگزار شود.

این موضوع باعث شد تا پس از قرعه‌کشی جام حذفی سازمان لیگ اعلام کند دیدار پرسپولیس و نساجی روز چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه برگزار خواهد شد.اما مدیرعامل باشگاه نساجی امروز در نامه به سازمان لیگ اعلام کرد که این تیم در روز ۲۲ شهریور یعنی پنجشنبه به مصاف پرسپولیس خواهد رفت!

با این شرایط مشخص نیست چرا در ابتدا نکونام اعلام کرد با این موضوع موافق است و شاید سرمربی تیم نساجی تصور نمی‌کرد سازمان لیگ بازی با پرسپولیس را ۲ روز زودتر برگزار کند.

سعید فتاحی در این باره به خبرنگار فارس گفت: من هنوز نامه باشگاه نساجی را ندیدم ولی باید اول به دبیرخانه برسد و بعد در مورد آن تصمیم گیری کنیم.

متن نامه مدیرعامل باشگاه نساجی را ببنید:

موضع باشگاه پرسپولیس درباره زمان بازی با نساجی

باشگاه پرسپولیس موضع جدیدی درباره بازی با نساجی اتخاذ کرده است.

در حالی که باشگاه پرسپولیس منتظر بود تا بازی با نساجی مازندران ۲ روز زودتر برگزار شود تا این تیم شرایط خوبی برای بازی برگشت مقابل الدحیل قطر داشته باشد اما باشگاه نساجی اعلام کرد فقط با یک روز زودتر برگزار شدن این بازی موافق است.

مصطفی قنبرپور سرپرست تیم پرسپولیس اما در این باره  و اینکه موضع این باشگاه در خصوص نظر جدید باشگاه نساجی چیست به خبرگزاری فارس گفت:موضع ما همانی است که قبلا بود. ما خواهان برگزاری بازی دو روز زودتر نسبت به تاریخ اعلام شده هستیم اما باز هم باید ببینیم سازمان لیگ در این باره چه می‌گوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو