نساجی برد/ خونه به خونه مازندران رده سوم جدول را از دست داد

 

نسیم ورزش: تیم نساجی مازندران در روزی که تیم مدعی خونه به خونه دیگر نماینده این استان در لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور در بازی بیرون از خانه تن به شکست داد، برابر میهمان خرم آبادی خود صاحب پیروزی شد.

فوتبال

تیم های نساجی مازندران و خیبرخرم آباد درچارچوب هفته نوزدهم این رقابتها عصرسه شنبه در حضور حدود ۱۰هزار تماشاگر ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهربه مصاف هم رفتند که درنهایت تیم نساجی موفق شد میهمان خود را با نتیجه ۲ بر یک با شکست بدرقه کند.
شاگردان سیدکوروش موسوی در این دیدار هم همانند چه بازی خانگی خود با ترکیبی هجومی و با انگیزه وارد زمین مسابقه شدند، و ازهمان دقایق ابتدایی مسابقه سعی در کنترل حریف مدعی خود داشت.
هر دو گل تیم فوتبال نساجی مازندران در این دیدار توسط هانی اسماعیلی بازیکن گل زن و گل ساز این روزهای این تیم به ثمر رسید و تک گل تیم خیبرخرم آباد هم توسط حسین جودکی وارد دروازه تیم میزبان شد.
تیم نساجی در ادامه روند رو به رشد خود با سیدکوروش موسوی که در هشت هفته گذشته فقط یک شکست درکارنامه داشته، با کسب ۳ امتیاز ارزشمند این بازی خانگی جمع امتیازهای خود را به عدد ۲۵ رساند و با توجه به پیروزی دیگر تیم های مدعی در هفته نوزدهم همچنان در رده نهم جدول رده بندی باقی ماند.
اما تیم خونه به خونه مازندران دیگر نماینده استان دراین رقابتها پس درخشش خیره کننده در این رقابتها در دیداری خارج از خانه در رشت برابر میزبان خود داماش گیلان با نتیجه ۲ بریک تن به شکست داد تا با از دست دادن امتیاز این مسابقه از جمع مدعیان فاصله و از مکان سوم به رده چهارم سقوط کرد.
مازندران در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشوربا دو تیم نساجی و خونه به خونه حضور دارد.
فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور با حضور ۲۰ تیم و طی ۳۸ هفته رفت وبرگشت برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *