نساجی برای میزبانی از مازندران خارج نمی‌شود !!

نسیم ورزش : نساجی برای میزبانی از مازندران خارج نمی‌شود !! / نساجی مازندران روز پنج شنبه در مازندران از تیم فوتبال ذوب آهن میزبانی خواهد کرد.

 

نساجی برای میزبانی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬استادیوم شهید وطنی قائمشهر فصل گذشته و در مسابقات لیگ یک ورزشگاه اختصاصی قرمزپوشان نساجی بود ولی با صعود این تیم به لیگ برتر نه ظرفیت این استادیوم و نه امکانات آن به هیچ وجه مناسب بازی های لیگ برتر نیست و از همین رو خیلی زود مسئولان قائمشهر به فکر بازسازی این ورزشگاه و افزایش ظرفیت آن افتادند.

البته با وجود اینکه تلاش ها برای بازسازی این استادیوم با پایان لیگ شروع شده، هنوز این ورزشگاه آماده برگزاری مسابقه نشده است و سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ نیز هنوز انجام بازی در ورزشگاه وطنی را تایید نکرده است.

فتاحی در گفتگو با خبرنگاران  در این خصوص و اینکه در نهایت کدام ورزشگاه میزبان نساجی مازندران برابر ذوب آهن می شود، اظهار داشت: « هنوز نور ورزشگاه وطنی مناسب برگزاری بازی نیست و در صورتی که شرایط فراهم شود، نساجی می تواند در ورزشگاه وطنی مقابل ذوب آهن بازی کند ولی اگر شرایط مهیا نشود، به احتمال فراوان ورزشگاه سیمرغ ( واقع در مازندران) میزبان این مسابقه خواهد شد.»

ورزشگاه سیمرغ با ظرفیت ۵ هزار نفر یکی دو سال پیش به بهره برداری رسیده و حالا باید ببینیم با توجه به تاکید جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران برای استفاده از پتانسیل هواداران متعصب نساجی، کدامیک از این دو ورزشگاه برای میزبانی اولین دیدار نماینده مازندران که پس از ۲۴ سال به لیگ برتر بازگشته، انتخاب می شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو