نساجی با موسوی می تواند شاهد روزهای خوش باشد؟/ طلسم تیم نساجی شکسته خواهد شد!!!

نسیم ورزش: تیم نساجی مازندران که حضور امسال خود را درلیگ دسته یک فوتبال با تجربه حضور نخستین سرمربی خارجی آغاز کرد ، این روزها حال و روز خوشی را درجدول رقابتها ندارد و بکارگیری سرمربی موفق داخلی تدبیری است که مسوولان این باشگاه برای بهترشدن روند حضور این تیم درلیگ اتخاذ کردند .نساجی1

تیم نساجی مازندران فصل جدید لیگ دسته یک فوتبال را با سرمربی گری پائولو آلوس پرتقالی و شاگرد پیشین کارلوس کی روش در تیم ملی پرتقال آغاز کرد و به تشخیص مدیریت این باشگاه و تیم ، شاید حضور سرمربی خارجی بتواند طلسم صعود نکردن تیم به لیگ برتر را بشکند وچشم انتظاری هواداران تیم را به پایان ببرد .
با وجود اظهارنظر کارشناسان ورزشی مبنی بر اینکه حضور سرمربی خارجی می تواند تیم نساجی مازندران وارد مدار و دوران جدیدی بکند ولی در عمل بدینگونه نشد ونتایج غیر قابل تصور ، تیم و هوادارانش را شوکه کرد .
پس از انجام پنج بازی و کسب نتایج ناموفق باعث شد تا مسوولان باشگاه پس از شکست نساجی مازندران برابر پیکان تهران و سقوط این تیم به رده چهاردهم جدول رده بندی ، به برکناری پائولو آلوس اقدام نمایند.
مسئولان نساجی که از عملکرد پائولو آلوس راضی نبودند پس از انجام توافق با این مربی پرتقالی ، به همکاری با او خاتمه دادند تا برای ادامه رقابت ها به دنبال یک مربی جدید باشند.
این روزها زمزمه بکارگیری مربی که فصل گذشته باعث صعود تیم نوین اهواز شد امیدبه حضور در لیگ برتر را در میان هواداران تیم نساجی مازندران ایجاد کرده است .
موسوی که فصل گذشته تیم نوین اهواز را به مقام قهرمانی لیگ دسته یک فوتبال کشور رسانده بود این روزها نقطه قوت و امیدی برای تیم نساجی مازندران تبدیل شده است تا آرزومندان به صعود این تیم ۵۵ ساله کشور به خواسته لیگ برتری شدن خود برسند.
شش بازی دور رفت تیم نساجی مازندران که منجر به دو باخت ، سه مساوی و یک برد شد هم اکنون این تیم را در جایگاه پانزدهمی در میان ۲۰ تیم لیگ دسته یک قرار داده است و کسب این جایگاه برای این تیم قدیمی کشور دور از انتظار بود .
نساجی مازندران بواسطه برخورداری از طرفداران و هواداران زیاد با دیگر تیم های فوتبال کشور تفاوت دارد و همیشه یکی از ارکان مهم صعود به لیگ برتر به شمار می رود.
تلاش برای صعود این تیم پرافتخار کشور رویکردی است که مسولان تیم و ورزش در پیش گرفتند و این بار با انتخاب مربی موفق و بدون حاشیه داخلی فوتبال ایران راه تعالی تیم را می پیماید .
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهر  گفت : تیم نساجی مازندران در فصل جدید با سرمربی خارجی بازی های خود را آغاز کرد.
فرشید قدیمی معتقد است که شاید بتوان عدم شناخت سرمربی خارجی از فوتبال ایران را دلیل دست نیافتن به نتایج خوب و قابل قبول تیم فوتبال نساجی مازندران دانست .
وی تصمیم مسوولان باشگاه نساجی مازندران برای بکارگیری یکی از مربیان موفق داخلی را به عنوان شیوه جدید مدیریتی برای تعالی تیم برشمرد و گفت : قرار گرفتن این تیم در جایگاه پانزدهمی اصلا قابل تصور برای هواداران و مسوولان نبود .
رییس اداره ورزش و جوانان قائمشهر ابراز امیدواری کرد که حضور موسوی مربی موفقی که توانست در فصل گذشته تیم فولاد نوین اهواز را به مقام قهرمانی برساند، می تواند امیدی برای کسب نتایج خوب در بقیه بازی های لیگ باشد .
سرپرست تیم نساجی مازندران از بکارگیری سرمربی داخلی برای هدایت تیم در مابقی بازی های لیگ دسته یک خبرداد و گفت: نخستین تجربه استفاده از سرمربی خارجی نتوانست به نتایج مورد نظر مسوولان باشگاه منتج شود .
محمود اسدی افزود : قرار گرفتن در جایگاه پانزدهمی تیم نساجی مازندران با وجود تمامی انتظارات مسوولان از سرمربی خارجی نتیجه دور از انتظاری بود .
وی ادامه داد : پس از برکناری سرمربی خارجی ، مسوولان باشگاه نساجی با تدبیر استفاده از توان و ظرفیت داخلی سرمربیان بدنبال دستیابی به اهداف مورد نظر که همان صعود به لیگ برتر است را پیگیری کردند .
سرپرست تیم نساجی مازندران ابراز امیدواری کرد که با پیوستن سید کوروش موسوی ، وضعیت این تیم در جدول ارتقاء یابد .
وی از موسوی بعنوان مربی با اخلاق ، بدون حاشیه ، متعهد و موفقی نام برد که توانسته است در فصل گذشته با هدایت تیم فولاد نوین اهواز این تیم را به مقام قهرمانی لیگ دسته یک برساند .
اسدی همچنین یه یکی از دلایل کسب نتایج نامطلوب نساجی مازندران در این فصل اشاره کرد و ادامه داد : پیوستن بازیکنان در طول زمان برگزاری مسابقات باعث شده تا به نتایج مناسب در بازی ها دست نیابیم .
وی با تاکید بر اینکه تیم نساجی مازندران هواداران زیادی دارد ، ادامه داد :با اقبال عمومی کسب نتایج خوب در بازیهای خانگی و برخورداری از پشتوانه هواداران ، در بازی های آتی لیگ به نتایج خوبی دست خواهیم یافت .
سرپرست تیم نساجی مازندران گفت: با حضور این مربی موفق فوتبال کشور و تلاش بیشتر بازیکنان، نساجی مازندران روزهای آینده بازی های خوبی خواهد داشت و به نتایج مطلوبی می رسد .
وی که لیگ برتر شدن تیم نساجی مازندران را آرزوی چندین ساله هواداران این تیم دانست ، گفت : بدور از مسائل حاشیه ای ، امسال این طلسم تیم نساجی شکسته خواهد شد و شاهد برگزاری جشن لیگ برتر شدن تیم خواهیم بود .
تیم نساجی وخونه به خونه دو تیم مازندرانی شرکت کننده در لیگ دسته یک فوتبال کشور هستند و اکنون تیم نساجی مازندران با انجام شش بازی با یک برد ، دو باخت و سه تساوی در جایگاه پانزدهمی است..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *