نساجی در آخرین بازی نیم‌فصل ، میزبان سپیدرود رشت است

نسیم ورزش : از سری رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال در هفته هفدهم در استادیوم شهید وطنی قائم‌شهر تیم فوتبال نساجی در آخرین بازی نیم‌فصل ، میزبان سپیدرود رشت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، نساجی مازندران و سپیدرود رشت از سری رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال در هفته هفدهم در استادیوم شهید وطنی قائم‌شهر به مصاف هم می‌روند.

قطار فوتبال لیگ دسته اول به پایان نیم‌فصل نزدیک شده است و تیم‌های دسته اولی تنها با انجام یک دیدار دیگر می‌توانند جایگاه خود در جدول لیگ را ارتقاء دهند.

یکی از این تیم‌ها که از ابتدای فصل با تمام مشکلات موجود، امید زیادی به صعود به لیگ برتر داشت، تیم فوتبال نساجی مازندران است و هنوز هم این امید در میان بازیکنان و هواداران این تیم وجود دارد.

این تیم قدیمی و کهنه‌کار در حالی در آخرین دیدار خود به مصاف سپیدرود رشت می‌رود که دیگر محمود فکری را در کنار زمین ندارد و همانند دو بازی قبل، حسین مسگرساروی، مرد قدیمی فوتبال ایران هدایت تیم را بر عهده دارد.

تیم فوتبال نساجی مازندران از ۱۶ بازی ۲۵ امتیاز کسب کرد و یک قدم مانده با پایان نیم‌فصل در مکان ششم جدول لیگ دسته اول قرار دارد و حریف گیلانی این تیم با یک بازی کمتر و ۳۵ امتیاز صدرنشین است.

از سری مسابقات لیگ دسته اول در هفته هفدهم، دو تیم فوتبال نساجی مازندران و سپیدرود رشت فردا چهارشنبه به مصاف هم می‌روند.

این بازی رأس ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر برگزار می‌شود و تیم فوتبال نساجی در آخرین بازی نیم‌فصل، میزبان سپیدرود رشت است.

محمدرضا فغانی، قضاوت این دیدار را بر عهده دارد و اسد حاج‌محمد، بابک خسروی و امیر عرب‌یراقی وی را در این قضاوت همراهی می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو