نساجی مازندران به دیدار مس کرمان و شهرداری اردبیل نمی اندیشد/ آیا ببرهای سرخ نیروی نیروی زمینی را می گیرند؟

نساجی مازندران به دیدار مس کرمان و شهرداری اردبیل نمی اندیشد/ آیا ببرهای سرخ نیروی نیروی زمینی را می گیرند؟نسیم ورزش: هفته بیستم لیگ دسته اول فوتبال عصر فردا با برگزاری یازده دیدار در دو گروه اول و دوم برگزار می‌شود که در گروه اول تیم صدرنشین فولادنوین اهواز میزبان آلومینیوم هرمزگان است.

شاگردان موسوی که با ۳۸ امتیاز در صدر جدول گروه اول قرار دارند در این هفته میزبان آلومینیومی هستند که با ۲۷ امتیاز در رده پنجم قرار گرفته است.

در صورتی که اهوازی‌ها در این هفته بتوانند پیروزی را از آن خود کنند و تیم مس هم که میزبان شهرداری اردبیل است امتیاز از دست بدهد صعود فولادنوین به عنوان تیم اول گروه نخست به لیگ برتر در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت‌ها قطعی خواهد شد. اختلاف امتیاز فولادنوین اهواز با مس کرمان ۶ امتیاز است. تفاضل گل فولادنوین ۱۸ و تفاضل گل مس ۵ است.

 

و اما در دیگر دیدار حساس این هفته تیم نساجی مازندران باید در ورزشگاه نزاجا به مصاف نیروی زمینی تهران برود. شاید برای هواداران نساجی مهمترین بازی این هفته همان دیدار مس کرمان و شهرداری اردبیل باشد و تساوی نیز امیدوارکننده ترین نتیجه ای است که آنها را خوشحال خواهد کرد ولی بدون شک خود دست نشان و شاگردانش تنها به دیدار حساس شان مقابل گربه سیاه می اندیشند.

 

نباید فراموش کرد نیروی زمینی نیز به دلیل قرار گرفتن در لبه سقوط به سه امتیاز این دیدار شدیداً نیازمند است و در صورت شکست در این دیدار بیش از پیش به سقوط به لیگ دسته دوم نزدیک خواهد شد.

 

و اما بزرگترین مسئله ای که ظاهراً ذهن مسئولان برگزار کننده دیدار نساجی مازندران مقابل نیروی زمینی را به خود مشغول کرده است سفر هواداران نساجی مازندران به تهران با دو دستگاه اتوبوس در نظر گرفته شده توسط باشگاه و همچنین اتومبیل های شخصی می باشد تا تیم نساجی مانند سال های گذشته هیچ وقت مقابل نیروی زمینی تنها نباشد.

 

امیدواریم با توجه به مشکلاتی که فصل گذشته برای هواداران تیم نساجی در بازی با نیروی زمینی تهران رخ داده بود باشگاه نساجی تمهیداتی را بیاندیشد تا مسئولان برگزار کننده همکاری های لازم را با این باشگاه و هوادارانش داشته باشد تا تمامی هواداران حاضر در ورزشگاه یک بازی بی دغدغه را شاهد باشند.

 

گفتنی است، تیم نساجی مازندران با برتری در دیدار فردا حداقل صعودی یک پله ای را در جدول رده بندی تجربه خواهد کرد. مگر اینکه شاهد شکست می کرمان مقابل شهرداری اردبیل باشیم.

 

و اما در گروه دوم تیم صدرنشین مس رفسنجان میزبان راهیان کرمانشاه است. در این گروه رقابت پیچیده است چرا که دو تیم مس رفسنجان و پاس با ۳۳ امتیاز در رده‌های اول و دوم قرار دارند و سه تیم صنعت نفت آبادان، سیاه‌جامگان مشهد و پارسه تهران با ۳۲ امتیاز و به علت تفاضل گل بهتر به ترتیب در رده‌های سوم تا پنجم قرار گرفته‌اند. در این گروه پنج تیم شانس صدرنشینی و کسب قهرمانی را دارند و به نظر می‌رسد قهرمانی به هفته پایانی کشیده شود.

 

با توجه به صعود ۲/۵  تیم به لیگ برتر و سقوط ۷ تیم به دسته دوم و در نهایت صعود سه تیم از لیگ ۲ به لیگ یک، لیگ دسته اول فصل آتی با حضور ۲۰ تیم در یک گروه برگزار می شود. البته کمیته مسابقات  و شخص غلامرضا بهروان که با این حرکت خود تحسنی اهالی فوتبال را در کشور برانگیخت، در تلاش برای تدوین آئین نامه جدید است تا بازی ها را در یک گروه با تعداد تیم های کمتری برگزار کند..

برنامه این هفته رقابت‌های لیگ دسته اول به شرح زیر است:

گروه اول:

فولادنوین اهواز – آلومینیوم هرمزگان

گیتی‌پسند اصفهان – استقلال اهواز

مس کرمان – شهرداری اردبیل

تربیت‌نوین یزد – فجرسپاسی

نفت‌وگاز گچساران – ایران‌جوان بوشهر

نیروی زمینی – نساجی مازندران

گروه دوم:

داماش گیلان – صنعت نفت آبادان

مس رفسنجان – راهیان کرمانشاه

شهرداری بندرعباس – گل‌گهر سیرجان

سیاه‌جامگان مشهد – فولاد یزد

شهرداری تبریز – پارسه تهران

 

تیم اتکا گرگان در این گروه به علت مشکل مالی در نیم فصل دوم حاضر نشد و به همین دلیل تیم پاس در این هفته استراحت دارد.

 

لیگ آزادگان گروه الف

لیگ آزادگان گروه الف  
  تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز  
۱ فولاد اهواز ۱۹ ۱۱ ۵ ۳ ۳۳ ۱۵ ۱۸ ۳۸  
۲ مس کرمان ۱۹ ۹ ۵ ۵ ۲۱ ۱۶ ۵ ۳۲  
۳ شهرداری اردبیل ۱۹ ۸ ۶ ۵ ۲۲ ۱۷ ۵ ۳۰  
۴ نساجی مازندران ۱۹ ۸ ۵ ۶ ۱۹ ۱۷ ۲ ۲۹  
۵ آلومینیوم ۱۹ ۷ ۶ ۶ ۱۹ ۱۷ ۲ ۲۷  
۶ استقلال اهواز ۱۹ ۷ ۵ ۷ ۱۴ ۱۵ ۱- ۲۶  
۷ گیتی پسند ۱۹ ۶ ۷ ۶ ۲۱ ۱۸ ۳ ۲۵  
۸ ایران جوان بوشهر ۱۹ ۶ ۷ ۶ ۱۸ ۲۰ ۲- ۲۵  
۹ فجر سپاسی ۱۹ ۵ ۹ ۵ ۱۷ ۱۶ ۱ ۲۴  
۱۰ نیروی زمینی ۱۹ ۵ ۷ ۷ ۱۲ ۱۵ ۳- ۲۲  
۱۱ نفت‌وگاز گچساران ۱۹ ۴ ۷ ۸ ۱۷ ۲۵ ۸- ۱۹  
۱۲ تربیت نوین یزد ۱۹ ۲ ۳ ۱۴ ۸ ۳۰ ۲۲- ۹

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو