نساجی سیاه پوش اولادی/ خونه به خونه دراندیشه پیروزی خارج از خانه

نسیم ورزش: هفته سی و پنجم رقابتهای لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور عصر امروز دوشنبه با برگزاری ۱۰ مسابقه برگزار می شود که نتایج دیدارهای خانگی و بیرون ازخانه نمایندگان مازندران جدول رده بندی این رقابتها را دستخوش تغییرات خواهد کرد.

 به گزارش خبرنگار ایرنا ، دردیدارهای این هفته تیم نساجی مازندران از ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم مدعی مس رفسنجان است.
شهرستان قائمشهر و مردم ورزش دوست این شهرستان که همچنان در غم از دست دادن مهرداد اولادی فوتبالیست سابق تیم نساجی و تیم های سرخابی پایتخت وملوان بندرانزلی به سوگ نشسته ، درحالی تیم شهرشان نساجی را همراهی خواهند کرد، که با لباس سیاه برابر حریف رفسنجانی به میدان خواهد رفت.
مهرداد اولادی بازیکن تیم فوتبال ملوان انزلی پنجشنبه هفته گذشته براثر ایست قلبی درگذشت.
شاگردان سیدکوروش موسوی در تیم نساجی مازندران که درهفته های اخیر با چند پیروزی و شکست درهفته سی وچهارم، رده هشتمی خود را درجدول رده بندی این رقابتها حفظ کردند، هنوز هم بر روی کاغذ شانس صعود دارند.
این درحالی است که در صورت پیروزی آن ها در چهاربازی باقی مانده و رخ دادن اتفاقات فوتبالی میسر صعود آنها به لیگ برتر هموار تر خواهد شد.
تیم نساجی دررقابتهای این فصل با گلزنی های حمیدکاظمی که با ۱۶ گل آقای گلی لیگ یک را دراختیار دارد، به طور حتم باید به انتظار گل در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برابر مس کرمان نشست.
درآن سوی میدان تیم مس رفسنجان که با ۵۳ امتیاز در رده ششم قرار دارد، درهفته های گذشته در روند نتیجه گیری موفق بوده و از مدعیان صعود به لیگ برتر به شمار می آید.
با توجه به حساسیت بازی ها در این هفته کسب سه امتیاز در این دیدار می تواند مس رفسنجان را تا رده سوم هم برساند اما تساوی یا باخت آن ها در این دیدار رویای صعود را برایشان از بین می برد و نساجی را به هفته های پایانی امیدوارتر خواهد داشت.
بدون شک پیروزی تیم نساجی در این دیدار می تواند بهترین خبر برای تیم خونه به خونه دیگر نماینده مازندران که با ۵۴ امتیاز در رده پنجم قرار دارد ، باشد و درجمع مدعیان بالای جدول نگه خواهد داشت.
اما تیم خونه به خونه مازندران که همچنان با حمید درخشان پس از پنج مسابقه به پیروزی نرسیده و از رده دوم جدول لیگ یک به رده پنجم سقوط کرده، در همدان به مصاف تیم پاس می رود که برای بقا در لیگ یک تلاش خواهد کرد.
پاس همدان در حال حاضر با ۳۵ امتیاز در رده هفدهم قرار دارد و از گزینه های اصلی سقوط است و برای فرار از منطقه خطر وبرای کسب پیروزی انتحاری بازی خواهد کرد.
اما خونه به خونه بابل هم با ۵۴ امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد و حمید درخشان که خونه به خونه را در رده دوم تحویل گرفت در پنج هفته حضورش در بابل تنها موفق به کسب سه امتیاز شد.
هر چند حمید درخشان رده دوم را با پنجم عوض کرده است اما بازی زیبا و تاکتیکی بازیکنان این تیم می تواند برای هر تیمی خطر ساز باشد و تنها ضعفی که سرمربی جدید خونه به خونه باید نسبت به رفع آن بکوشد رفع مشکل گلزنی این تیم است.
با برگزاری ۱۰ مسابقه هفته سی و پنجم ، سه مسابقه دیگر برای تیم های تا پایان رقابتهای امسال لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور باقی خواهد ماند.
سه بازی که تکلیف سه تیم را به لیگ برتر وسه تیم را نیز راهی لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور خواهد کرد.
گزارش از مهدی غلامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *