نخستین استقبال از قهرمانان رده کشوری در والیبال انجام گرفت

 

 

نسیم ورزش: دبیر هیات والیبال گیلان از کسب عنوان نایب قهرمانی تیم نوجوانان پسر گیلان در رقابتهای لیگ دسته دوم و صعود به لیگ دسته اول کشور خبر داد.

مجتبی بیداریان ضمن بیان اعلام این خبر اظهار داشت : تیم والیبال نوجوانان گیلان پس از کسب پیروزی برابر تیمهای چهارمحال و بختیاری ، کردستان ، اصفهان ، سمنان و فارس به دیدار فینال راه یافت ولی در رقابت نهایی برابر خراسان رضوی متحمل شکست ۳ -۱ شد ، اما با این حال ضمن کسب عنوان نایب قهرمانی به رقابتهای لیگ دسته اول کشور نیز راه یافت.
وی افزود :  این رقابتها با با حضور ۱۱ تیم از ۳۱ تیر تا ۶ مرداد در زنجان برگزار شد.
گفتنی است این تیم پس از ورود به گیلان بلافاصله توسط سرپرست و دبیر هیات والیبال استان و تنی چند از مسئولان و علاقه مندان این رشته در استادیوم شهید عضدی مورد استقبال قرار گرفت که این نخستین استقبال از قهرمانان یک رشته ورزشی در سطح کشوری بود تا موجب انگیزه در نوجوانان وجوانان گیلانی می شود.
معمولا مراسمهای تجلیل واستقبال از قهرمانان در سطح بین المللی ،آسیایی و جهانی برگزار می شد.
یونس رنجکش سرپرست هیات والیبال در این مراسم ضمن تبریک به مجموعه والیبال استان گیلان اظهار داشت : این موفقیت حاصل تلاش خود بازیکنان و مربیان بوده و امیدوارم با برنامه ریزی بهتر در لیگ دسته اول نیز بتوانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم.
وی افزود: قطعا این موفقیت ها قطع نخواهد شد و به زودی با اعزام تیم های جوانان و امید دختر و پسر این نتایج تکرار خواهد شد.
لازم به یادآوری است در این مراسم با اهدای شاخه گل و لوح تقدیر از بازیکنان و مربیان تیم والیبال نوجوانان گیلان تجلیل شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *