نخبه پروری در آکادمی تکواندو استاد رمدانی+گزارش تصویری/عکس:رضا وریجی

اختصاصی نسیم ورزش:استاد محسن رمدانی مربی بین المللی تکواندو از سال ۱۳۵۷ در این رشته آغاز بکار کرد و تکواندو را در شرق مازندران بنیانگذاری نمود.وی از سال ۱۳۶۱ مربی گری و آموزش شاگردان خود را آغاز کرد و توانست مدرک بین المللی دان ۷ تکواندو را نیز اخذ کند.

از شاگردان استاد رمدانی میتوان به مرتضی زنده دل قهرمان آسیا در بخش پومسه،موسی علی مکه قهرمان دو دوره جهان در بخش هان مادانگ،مهران فلاح قهرمان مسابقات بین المللی فرانسه،امیرحسین نجفی قهرمان مسابقات بین المللی نیجریه و مالزی و بسیاری از شاگردان مدال آور وی اشاره کرد.

این مربی بعد از فعالیت گسترده در شهرهای گلوگاه،بهشهر و نکا حالا تصمیم به نخبه پروری در مرکز استان گرفته و آکادمی تکواندو خود را در شهر ساری پایگذاری نمود.این آکادمی در تمامی رده های سنی دختران و پسران و آموزش تخصصی در بخش های کیوروگی،هان مادانگ و پومسه های ابداعی و نوین آغاز بکار کرد.

استاد رمدانی در مصاحبه با خبرنگار نسیم ورزش گفت:بیش سه دهه می باشد که به تکواندو استان مازندران خدمت میکنم و به دنبال پرورش نخبگان هستم و حالا تصمیم به کشف استعدادهای شهر ساری و تربیت شاگردان در این شهر گرفتم.

آکادمی استاد رمدانی

آدرس:ساری-بلوار طالقانی-ابتدای خیابان پیروزی-جنب استخر رحیمی /شماره تماس:۰۹۳۸۷۱۱۴۵۱۱

روزهای زوج تمرین دختران و روزهای فرد تمرین پسران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو