نجاریان: ۱۵۰ میلیون پول گرفتم/محمدی کیادهی:۵۵۰ میلیون پول داده ایم

 

نسیم ورزش: اتفاقات و اظهارنظرهای متفاوت در خصوص کمک های مالی به تیم شهروند ساری در لیگ برتر فوتسال کشورمان باعث شده تا دیدگاههای متفاوتی را شاهد باشیم.

علامت سوال

در ارتباط شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری موضوعات گوناگونی را عنوان می دارند که مشخص نشده که کدام گزارش صحت لازم را داشته و می توان بدان استناد کرد .

در یک سو نجاریان مدیرعامل و صاحب امتیاز باشگاه شهروند ساری مدعی است که کمک مالی که از شهرداری با مصوبات شورای شهر دریافت داشته مبلغ  ۱۵۰ میلیون تومان بوده و در سوی مقابل محمدی کیادهی دیگر عضو شورای شهر ساری مدعی شده که طبق گزارش و سندهای قانونی که از شهرداری ساری وجود دارد ، مبلغ ۵۵۰ میلیون تومان به شهروند کمک مالی شده که این موضوع از سوی کیادهی در برنامه ورزشی رسانه ملی نیز اعلام شده است .
صاحب قلم بدون برداشت شخصی یا جانبداری از هیچ یک از طرفین و تنها بر اساس رسالت خبری انتظار دارد مسئولین مربوط نسبت به این مسئله شفاف سازی لازم را به خرج دهند تا شاهد وقوع سوء تفاهمات در نهادهای مردمی و خدمتگزار شهر ساری نباشیم . به هر حال ما که متوجه نشدیم اظهارات نجاریان می توان صحت داشته باشد یا کیادهی ؟!/ شعبان وفایی نژاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *