نتیجه دلخواهی در مسابقات جهانی وزنه‌برداری نگرفتیم/ وزنه برداران زمان کافی برای کسب آمادگی حضور در این رقابت‌ها نداشتند

 

نسیم ورزش: سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: در کنار بسیاری از دستاوردهای مطلوب در مسابقات قهرمانی جهان، به نتیجه دلخواه دست پیدا نکردیم.

توکلی

حسین توکلی با حضور در برنامه موج شبکه ورزش سیما گفت: در کنار بسیاری از دستاوردهای مطلوب تیم ملی کشورمان در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک، به نتیجه دلخواه خود دست پیدا نکردیم.

وی افزود: بسیاری از نفرات ما به دلیل مصدومیت‌های پیشین، زمان کافی برای کسب آمادگی حضور در این رقابت‌ها نداشتند و بسیاری از آنها نیز به دلیل مشکلات موجود در صدور روادید نتوانستند در زمان مناسب و در نتیجه با استراحت کافی در این رقابت ها حضور پیدا کنند.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان اظهار داشت: مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی آسیا را که اردیبهشت سال آینده در ازبکستان برگزار خواهد شد، پیش رو داریم و تصمیم داریم که با برنامه‌ریزی های بلند مدت با آمادگی هرچه بیشتر در این مسابقات حاضر شویم.

توکلی گفت: دوشنبه هفته آینده جلسه کمیته فنی در محل فدراسیون برای انتخاب نفرات حاضر در اردوهای آمادگی تیم ملی برگزار خواهد شد و در تلاش هستیم که از بازیکنان رده سنی امید در کنار سایر اعضای اصلی تیم ملی استفاده کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو