نتایج هفته اول دور دوم لیگ برتر بسکتبال

 

 

 

نسیم ورزش: هفته اول دور دوم لیگ برتر مردان در نقاط مختلف کشور به پایان رسید و تیم‌های پتروشیمی بندر امام ، شیمیدر تهران، نیروی زمینی تهران، پالایش نفت آبادان و شهرداری اراک موفق شدند بر حریفان خود غلبه نمایند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، در دیدارهای انجام شده و در شهر تبریز شهرداری این شهر مقابل حریف ته جدولی خود نیروی زمینی باخت ۵۸ بر ۵۳ را تجربه نمود تا دومین برد تیم تهرانی رقم بخورد. همچنین تیم پالایش نفت آبادان در یک بازی حساس در سالن ۱۷ شهریور آبادان به برتری ۸۱ بر ۶۸ مقابل دانشگاه آزاد اسلامی تهران رسید و همچنان در صدر باقی ماند.

در تالار بسکتبال آزادی تهران تیم‌های شیمیدر تهران و شهرداری گرگان مقابل هم صف‌آرایی نمودند که شیمیدر به مانند بازی رفت برتری این دیدار را به نام خود زد و به پیروزی ۷۶ بر ۷۲رسید. در اصفهان هم آینده‌سازان میهن این شهر رو در روی شاگردان کسایی‌پور در شهرداری اراک قرار گرفتند و تن به شکست ۹۰ بر ۶۱ دادند.

در آخرین بازی هم ثامن مشهد میزبان پتروشیمی بندر امام بود که مشهدی‌ها این بار مانند بازی رفت موفق به شکست حریف خود نشده و با نتیجه ۸۳ بر ۹۴ مغلوب شدند.

با ثبت این نتایج رده‌بندی سه تیم اول جدول دست نخورده باقی ماند و تیم‌های پالایش نفت آبادان، پتروشیمی بندر امام و شیمیدر تهران در رتبه‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

نتایج کلی هفته اول از دور دوم به شرح زیر است:

شهرداری تبریز ۵۳ نیروی زمینی تهران ۵۸

ثامن مشهد ۸۳ پتروشیمی بندر امام ۹۴

پالایش نفت آبادان ۸۱ دانشگاه آزاد اسلامی تهران ۶۸

شیمیدر تهران ۷۶ شهرداری گرگان ۷۲

آینده‌سازان میهن اصفهان ۶۱ شهرداری اراک ۹۰

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *