نتایج آزادکاران مازنی در رقابت های کشتی قهرمانی جوانان جهان

نسیم ورزش : نتایج آزادکاران مازنی در رقابت های کشتی قهرمانی جوانان جهان/در جریان رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان، امیرحسین کاووسی  در وزن ۷۰ کیلوگرم راهی گروه بازنده ها شد.
نتایج آزادکاران مازنی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان از ظهر امروز (جمعه) در شهر ترناوا اسلواکی و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست آغاز شد و در پایان رقابت‌های مقدماتی علیجان زاده از دور رقابت  ها حذف شد و امیرحسین کاووسی نیز به گروه بازنده‌ها رفت.

وزن ۵۷ کیلوگرم که ۲۲ نفر حضور دارند، رضا علیجان‌زاده آزادکار جویباری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۱۲ بر ۱۰ مغلوب آندری ژیلیپ از اوکراین شد که با توجه به شکست این کشتی‌گیر مقابل حریف آمریکایی، علیجان‌زاده از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۷۰ کیلوگرم که ۲۴ نفر به روی باسکول رفتند، امیرحسین کاووسی از  کلاردشت در دور اول با نتیجه ۱۸ بر ۷ مغلوب مصاف گادجی‌مراد گادجیف از آذربایجان شد، اما با توجه به حضور حریفش در فینال در گروه شانس مجدد برای کسب مدال برنز مبارزه می‌کند که در نخستین دیدارش به مصاف تینو رتینگر از آلمان خواهد رفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو