بودن یا نبودن ، مسئله این است؟!

اختصاصی نسیم ورزش : بودن یا نبودن ، مسئله این است؟! / ورزش مازندران در شرایط حساس و عجیبی قرار گرفته است گویی طوفان بزرگی شروع به وزیدن کرده است و سکوت بدترین اقدام در مواجهه با این اتفاقات می باشد.

 

بودن یا نبودن
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ ورزش مازندران در عدم آرامش بودن یا نبودن متولی ورزش مازندران قرار گرفته است.
آیا حسین زادگان بازنشسته است؟ سوالی است که جامعه ورزش را حساس نموده است.
مطمئنا ثبات مدیریتی یکی از مهترین نقش های اکران فیلم موفقیت در ورزش مازندران خواهد بود.
ورزش مازندران تحت تاثیر اخبار مختلف قرار گرفته است که جامعه محترم ورزش را دچار چالش های پیش رو کرده است.
کشتی ورزش مازندران به صخره بی اطلاعی و نبود پاسخگو برخورد کرده است و اذهان عمومی با این چالش بزرگ مضطرب شده اند.
قطعا قانون منع به کارگیری بازنشسته گان سبب افزایش بکارگیری جوانان و ایجاد نگاه جدید و بازدهی بالا خواهد بود و با اجرای دقیق این قانون شاهد حضوربیش از پیش جوانان بر مسند اجرایی امور خواهیم بود اتفاقی که پیش از این کمتر شاهد آن بودیم.
بر طبق اطلاعات خبری گروه رسانه ای پرش حسین زادگان در ورزش مازندران تا پایان سال ماندنی خواهد بود.
زیرا وی بر طبق قانون توسعه پنجم بکارگیری شده است و افرادی که بعد از قانون توسعه پنجم بکارگیری شده اند مشمول این قانون هستند از طرفی حسین زادگان با درخواست وزارت ورزش و تایید وزارت کشور مدیریتش یک سال دیگر تمدید شده است که این امر متولی بودن او را تا پایان سال در ورزش مازندران بهمراه خواهد داشت.
در سال ۹۸ در صورت درخواست مجدد وزارت ورزش توسط وزارت کشور بودن و نبودن حسین زادگان بررسی خواهد شد.
گفتنی است حسین زادگان بازنشسته محسوب نمی شود و در صورتی که در سال ۹۸ حکم ادامه مدیر کلی ورزش و جوانان او تمدید نشود باید در وزارتخانه مطبوع خود یعنی وزارت کشور مشغول به خدمت شود.
فارغ از تمام جهت گیری های موجود در فضای حاکم ورزش مازندران حسین زادگان در طول بیش از چهار سال خدمت خود در ورزش مازندران اقدامات سازنده ای صورت داد.
حسین زادگان تلاش کرد تا رفتارهای هیجانی را در ورزش مازندران ریشه کن کند و در این امر به توفیقاتی دست یافت.
حسین زادگان مدیر اخلاقی محسوب می شود که البته کمبود شدید اعتبارات و عدم تزریق به موقع آن بسیاری از برنامه های دستگاه ورزش را دستخوش تغییرات جدی کرد.
یکی از مهمترین مشکلات پیش روی حسین زادگان را می توان نبود منابع انسانی توانمند در جهت افزایش روحیه برنامه محوری دانست.
حسین زادگان را می توان مدیری تعاملی با روحیه ارتباطی قوی با سایر مسئولین و نمایندگان مجلس دانست که البته در حوزه رسانه نتوانست به دستاوردهای مطلوبی دست یابد.
گروه رسانه ای پرش در جهت افزایش آگاهی مخاطبین خود فارغ از جهت گیری های پیش رو اقدام به تهیه این مقاله نموده است و در جهت رفع نگرانی های جامعه ورزش تلاش مضاعف را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو