نایب قهرمانی تکواندوکاران خردسال دختر مازندران در مسابقات قهرمانی کشور

نسیم ورزش : تکواندوکاران خردسال دختر مازندران در مسابقات قهرمانی کشور نایب قهرمان شدند.

تکواندوکاران خردسال

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور با حضور ۲۸۷ تکواندوکار از ۳۲ استان در قالب ۳۱ تیم از صبح (پنجشنبه – ۳۱ خردادماه) در سالن 《شاهدیه》استان یزد آغاز و به مدت ۲روز برگزار شد و دقایقی پیش با نایب قهرمانی تیم مازندران به پایان رسید.

تیم تکواندو خردسالان دختر مازندران با ترکیب هانیه متقی (۲۴- کیلوگرم)، یاس قنبری (۲۶- کیلوگرم)، فاطمه حسین پور  (۲۸-کیلوگرم)، زهرا محمدی نیا(۳۰-کیلوگرم) آرنیکا خلیلی (۳۲-کیلوگرم)، هانیه دیوسالار(۳۴- کیلوگرم)، سوگند ذوالفقاری(۳۶- کیلوگرم)، فاطمه عباسی (۳۸- کیلوگرم)، فاطمه مهدی پورروشن (۴۰- کیلوگرم) و سید حسنا حسینی (۴۰+ کیلوگرم) در این پیکارها حاضر شد.

روز نخست مسابقات با مبارزات هوگوپوشان اوزان فرد پیگیری شد که مازندرانی ۲ مدال نقره توسط هانیه متقی و آرنیکا خلیلی کسب کرد. امروز در دومین و آخرین روز بازیها که تکواندوکاران اوزان زوج به مصاف هم رفتند تیم خردسالان استانمان ۴ مدال طلا و برنز را از ۵ وزن توسط یاس قنبری (طلا)، زهرا محمدی نیا، فاطمه عباسی و سید حسنا حسینی (برنز) بدست آورد.

و در نهایت شیر دختران خردسال مازندرانی با کسب ۱ طلا، ۲ نقره، ۳ برنز و احتساب ۵۶ امتیاز پس از البرز با ۳ مدال طلا (یک مدال قرآنی)، دو نقره، یک برنز و ۶۹ امتیاز توانستند سکوی نایب قهرمانی را از آن خود کرد.

هوگوپوشان تهران با شیک طلا، دو نقره، دو برنز و ۵۶ امتیاز عنوان سومی را بدست آوردند. تیم‌های گیلان و سمنان به ترتیب در جایگاه چهارم و پنجمی قرار گرفتند. کلثوم‌محسن پور به عنوان سرمربی هدایت تیم را به عهده دارد، فاطره مطهری و مهسا تقوی مربیان تیم هستند و هم چنین مهوش قمی به عنوان سرپرست درکنار تیم حضور دارد.

گفتنی است، برای نخستین بار امسال مجموع امتیازات مدال مسابقات قرآنی با رقابتهای کیوروگی جمع بسته شد و اختلاف امتیاز تیم البرز و مازندران تنها به دلیل داشتن مدال طلا قرآنی البرز است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو