ناکامی های صنعت جوان ساری همچنان ادامه دارد/تغییر مربی هم جلوی شکست سارویها را نگرفت/ پیروزی شهدای جویبار با گلزنی منیعی

نسیم ورزش: تیم فوتبال صنعت جوان ساری با شکست متوالی خود در لیگ دسته دوم فوتبال کشور روی نوار ناکامی حرکت می‌کند.

هفته دهم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور باردیگر با شکست صنعت ساری و برتری شهدای جویبار همراه بود.تیم فوتبال داماش گیلان مقابل نفت مسجد سلیمان حاضر نشد

در این هفته تیم‌ها در شهرهای مختلف کشور به مصاف هم رفتند که دو نماینده  مازندران در جویبار و کاشمر برابر حریفانشان صف‌آرایی کردند.

تیم فوتبال شهدای جویبار که در حضور تماشاگرانش در زمین سراجکلا میزبان تیم فوتبال نسل ابومسلم مشهد بود، در نهایت موفق شد یک بر صفر حریف خود را شکست دهد و سه امتیاز ارزشمند این دیدار را از آن خود کند.

در جدول رده‌بندی شهدای جویبار با ۱۵ امتیاز در مکان چهارم جدول ۱۰ تیمی و در آستانه صعود جای دارد.

اما تیم فوتبال صنعت جوان ساری دیگر نماینده مازندران که با حواشی‌های زیادی پا به کاشمر گذاشته بود، در یک بازی ضعیف و دور انتظار مقابل پیام وحدت کاشمر سه بر صفر متحمل شکست سنگین شد.

این نتیجه در حالی برای صنعت ساری رقم خورد که پس از اخراج بهزاد داداش‌زاده، تیم فوتبال صنعت ساری شبیر لطفی را روی نیمکت خود داشت و بازیکنان و مربی این تیم خوب نتوانستند در برابر پیام وحدت کاشمر موفق ظاهر شوند و از این دیدار خارج از خانه دست خالی  به ساری برگشتند.

در جدول رده‌بندی تیم فوتبال صنعت ساری به هیچ عنوان وضعیت خوبی نداشته و از ۱۰ بازی خود تنها هفت امتیاز کسب کرد و در بین ۱۰ تیم در رده نهم و آستانه سقوط به لیگ پائین تر قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *