نام نویسی ورزشکاران در مسابقات تنس تور نوجوانان آسیا آغاز شد

نسیم ورزش: نام نویسی ورزشکاران در مسابقات تنس تور نوجوانان آسیا آغاز شد. رئیس هیات تنیس مازندران گفت که نام نویسی از ورزشکاران شرکت کننده در مسابقات تنس تور نوجوانان آسیا  در ساری آغاز شده است .

تنیس

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش ،مسابقات تنیس تور نوجوانان رده سنی ۱۴ سال آسیا روزهای ۱۵ تا ۲۱ اردیبهشت ماه جاری به میزبانی مازندران برگزار می شود.
علیرضا لطفیان افزود : نام نویسی از شرکت کنندگان داخلی و خارجی در این مسابقات به صورت حضوری انجام می شود و پیش بینی ما این است که استقبال خوبی صورت بگیرد.
وی گفت که این مسابقات در دو بخش دختران و پسران در مجموعه ورزشی داراب شهرستان ساری برگزار خواهد شد.
لطفیان با اعلام این که مسابقات در دو بخش انفرادی و دو نفره برگزار می شود ، گفت که میزبانی مسابقات تنیس قهرمانی آسیا و آن هم در رده سنی نوجوانان، یک افتخار و آزمون بزرگی است که ازسوی فدارسیون تنیس به هیات تنیس مازندران واگذار شده و این هیات تلاش خواهد کرد تا با به کارگیری همه ابزارها، مسابقات را در شان استان برگزار کند.
وی به رشد قابل قبول ورزش تنیس در مازندران در سال های اخیر اشاره کرد و افزود : با میزبانی مسابقات تنیس مناطق کشور و نیز مسابقات جایزه بزرگ مردان و زنان ایران در شهرهای آمل ، بابل و ساری ، به خوبی توانمندی مازندران در برگزاری مسابقات مهم این رشته ورزشی به فدراسیون اثبات شده است.
مازندران درهفته نخست اردیبهشت ماه در شهرامیرکلا ازتوابع شهرستان بابل، مسابقات بین المللی تنیس رده های سنی پیشکسوتان را میزبانی کرده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو