نامه سرگشاده استاد سبحانی خطاب به وزیر ورزش…

 

اختصاصی نسیم ورزش: استاد محمد سبحانی نامه سرگشاده خود را خطاب به وزیر ورزش با حضور در دفتر پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش ارائه داد . مشروح این نامه به شرح ذیل می باشد:

سبحانی

به نام خدا

قابل توجه جناب آقای دکتر گودرزی وزیر محترم ورزش و جوانان

اندیشه های توده مردم و به ویژه صاحبان قلم و تحقیق بر این باورند که تربیت بدنی و ورزشی با معیار های علمی ،سلامت جامعه را بیمه می نماید و در این راستا ، ورزش پایه بنام ژیمناستیک در راس هرم قرار دارد.

سالیان دراز و با بیش از ۸۰ سال سابقه ژیمناستیک مسئولیت آن ، بعضا  به دست کسانی سپرده شد که همواره منافع شخصی و شهرت طلبی را بر پیشرفت ورزش ژیمناستیک مرجع می دانستند!؟

جناب آقای وزیر ، من به عنوان یک خدمت گزار پیر ورزش ، پیشنهاد میکنم عاشقان و شیفتگان خدمت را شناسایی کنید آزموده ها را آزمایش نکنید.

کسانی که صرفا مقام قهرمانی خود را مطرح می نمانید و از این طریق خود را صاحب و میراث دار می دانند دوستدار پیشرفت ژیمناستیک نیستند !! چرا که در عرصه مدیریت قواعد و فاکتورهای بیشماری وجود دارد .

این قبیل افراد ، سالیان  متمادی با چنین ادعا و شعار های تکراری ، ژیمناستیک را به دردی درمان ناپذیر دچار نمودند!؟

 ژیمناستیک زیباست ، سازنده و اصطلاح کننده است و این که این رشته ورزشی باید بدست یک امانت دار و یک مدیر توانمند سپرده شود . در شرایط فعلی ما به مسئول با ایمان و امانت دار نیاز داریم . بدیهی است افرادی متخصص به وظایف خود عمل خواهند نمود، آقای گودرزی عزیز ،مطالبی را که به استحضار رساندم یک حقیقت است در این وادی دقت کنید و بدانید افرادی هستند که بخواهند صادقانه خدمت کنند و میدان را برای شیفتگان خدمت وسعت دهید. گفتنی ها زیاد است …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *