نادر دست نشان : خونه به خونه فرصت اشتباه ندارد

نسیم ورزش : سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل گفت تیم ما در ادامه رقابت های لیگ دسته اول برای رسیدن به جرگه مدعیان لیگ در بازی های آینده فرصت اشتباه ندارد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، نادردست نشان یکشنبه درآستانه دیدارتیمش با فولاد یزد دربابل درهفته بیست وچهارم لیگ دسته اول  افزود : جایگاه فعلی خونه به خونه حق این باشگاه و هواداران خونگرمش نیست و ما باید با برد در بازی های آینده علاوه بر ارتقاء جایگاهمان در جدول هواداران را خوشحال کنیم.
وی اضافه کرد : نیم فصل دوم بازی در برابر هر تیمی حکم فینال را برای تیم ها دارد به طوری که تیم های پایین جدولی برای جلوگیری از سقوط و بالا جدولی برای صعود به لیگ برتر تمام قد بازی می کنند.
سرمربی قائمشهری خونه به خونه بابل اظهارداشت : هر بازی برای تیم ها سخت خواهد بود و تیمی برنده میدان و بازی است که بتواند با جنگندگی و دوندگی به برد برسد و راهش را ادامه دهد.
دست نشان افزود : تیم ما سه بازی اخیر را در بازی خانگی و خارج خانه باخت و در جدول نیز به نسبت جایگاه تیمی وضعیت خوبی ندارد و ما باید در برابر فولاد یزد در هفته بیست و چهارم لیگ به برتری برسیم.
خونه به خونه بابل که هم اکنون در ۲۳ بازی با ۳۲ امتیاز در رده دهم جدول قرار دارد، هفته بیست و چهارم دوشنبه ۲۵ بهمن ماه (فردا) میزبان فولاد یزد است که با ۱۸ امتیاز از ۲۳ بازی گذشته در رده ۱۶ جدول ۱۸ تیمی قرار دارد.
سرمربی تیم خونه به خونه گفت : در کسوت مسوول کادرفنی این تیم در ۲هفته اخیرتلاش کردم تا کارهای تاکتیکی خوبی را با بازیکنان داشته باشیم و ما علاوه بر کار فنی نیاز به دوندگی بازیکنان داریم و در رقابت های لیگ یک این دوندگی است که تیم ها را پیروز میدان می کند.
دست نشان افزود : به هرحال ظرفیت تیم ما همین بازیکنان فعلی هستند که با تفکر سرمربی قبلی خونه به خونه با باشگاه قرارداد بستند و ما باید با همین بازیکنان بازی آینده را دنبال کنیم.
علی مرزبان تا هفته ۲۰ رقابت های لیگ دسته یک جام آزادگان سرمربی تیم خونه به خونه بابل بود که به دلیل نتایج ضعیف از کارش برکنار شد.
مازندران ۲تیم در رقابت های لیگ دسته یک جام آزادگان دارد که نساجی از ۲۳ بازی با ۳۵ امتیاز در رده هشتم و خونه به خونه با همین تعداد بازی با ۳۲ امتیاز در رده دهم قرار دارد.
در این رقابت های ۱۸ تیمی تیم سپیدرود رشت با ۴۳ امتیاز در رده اول و ملوان با ۴۱ امتیاز از ۲۳ بازی در رده دوم قرار دارد و از تیم های دارای بخت بالا برای صعود به لیگ برتر هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو