نابغه اسکیت سرعت ایران از مازندران می آید

نسیم ورزش: شمیم رزاقی اسکیت سوارقائمشهری در تست اردوی تیم ملی اسکیت سرعت ایران درتمامی ماده های سرعت بالاتر از همه رقبا ایستاد.

حسین خیری نیا
 حسین خیری نیا رییس هیات اسکیت استان گفت: شمیم رزاقی اسکیت سوار نوجوان مازندرانی در تست اردوی تیم ملی  جوانان و یک رده بالاتر از سن خود توانست از همه رقبا پیشی گرفته و بااقتدار نفر اول این رده شود.
خیری نیا گفت در اردوی تیم ملی جوانان ۱۳ورزشکار برتر کشور حضور داشتند که شمیم رزاقی تنها ورزشکار رده سنی نوجوانان بود که با رقبای جوانان خود رقابت می کرد     وی هوش و شرایط آمادگی جسمانی این ورزشکار را بسیار بالا توصیف کرد و گفت رزاقی طی سالهای اخیر و درتمامی مسابقات کشور خوش رنگ ترین مدالها را از آن خود ساخت.
رییس هیأت اسکیت مازندران گفت بعلت سن کم این ورزشکار نمیتواند در مسابقات پیش روی جوانان جهان شرکت نماید ولی مسابقات آسیایی که چندماه آینده برگزار میشود در صورت اعزام میتواند حضور داشته باشد.
وی همچنین اضافه کرد و گفت البته نظر هیات استان و فدراسیون این نیست که ایشان را بدون در نظر گرفتن شرایط سنی و شتابزده به مسابقات آسیایی و جهانی جهت رقابت با سنین بالاتر از خود اعزام کنیم که درصورت عدم موفقیت در سن بالاتر از خود باعث سرخوردگی این استعداد شود بلکه ما سالیان سال از این ورزشکار در میادین برون مرزی انتظار مدال داریم .
رییس هیات اسکیت مازندران این افتخار را حاصل تلاش خود ورزشکار،خانواده ،مربی و فراهم نمودن شرایط مناسب توسط هیأت اسکیت شهرستان و استان دانست.
خیری نیا گفت باتوجه به شرایط مناسبی که  در پیست اسکیت سرخرودفراهم نمودیم انتظار ظهور استعدادهای ناب اسکیت در مازندران را داریم که یقین داشته باشید تا یکی دوسال آینده این اتفاقات خوب درمازندران خواهد افتادو استعداد هایی همچون محمد حسین منصف ،مهسارحیمی ،شمیم رزاقی… معرفی خواهند شد.
رییس هیات اسکیت استان گفت همیشه سعی کردم شرایط رابرای رشد استعداد های نوظهور اسکیت استان مهیا کنم ودراین راه از هیچ تلاشی دریغ نکردم وهر جا برای روند توسعه اسکیت استان و قهرمانان  نیاز به کمک و احقاق حق بوده است بااقتدار ورود پیدا کردم.
خیری نیا درپایان گفت حمایتهای فدراسیون اسکیت به ویژه خانم دکتر محمدیان ریاست محترم فدراسیون بسیار جای تقدیر دارد چرا که ایشان همیشه بانظرات بنده بااحترام و اعتماد برخورد کرده وچتر حمایتی رانسبت به استان مازندران دریغ نکردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *