نائب رئیس هیات: والیبال استان بدلیل عدم پخش تلویزیونی مسابقات بدون حامی است

 

نسیم ورزش: نائب رئیس هیات والیبال مازندران عمده مشکل این هیات را نبود حامی مالی بیان کرد و گفت: هیچ اسپانسری از هیات والیبال بانوان استان بدلیل پخش نشدن مسابقات در تلویزیون حمایت نمی کند.

صدا و سیما

زهره اعتمادی با ابراز گلایه از این موضوع افزود: همه تلاش خود را برای ارتقای والیبال بانوان مازندران به کار می گیریم، اما کسی از این ورزش حمایت مالی نمی کند.
وی ادامه داد: با این وجود دست از تلاش برنداشته و همچنان در حال رایزنی هستیم اما پیدا کردن حامی مالی برای والیبال بانوان بسیار سخت است و وقتی اسپانسری نام والیبال زن را می شنود عقب نشینی می کند.
وی با بیان اینکه والیبال بانوان مازندران در لیگ برتر تیم ندارد، گفت: تیم آریا صنعت بابل در لیگ دسته یک حضور دارد که امیدوارم با کسب مقام در مسابقات چهار تیم برتر و با تقبل هزینه بتواند در سوپر لیگ در سال آینده حضور یابد.
نائب رئیس هیات والیبال مازندران به اعزام سه تیم نوجوان، جوان و امید والیبال بانوان استان به مسابقات در سال گذشته بدون وجود اسپانسر اشاره کرد و ادامه داد: این مسابقات بازده خوبی داشت و حتی بعد از مسابقات چند بانوی والیبالیست مازنی به اردوی تیم ملی دعوت شدند اما متاسفانه هیچ حامی مالی نداریم تا بتوانیم دوباره والیبالیست های زن استان را به مسابقات بفرستیم.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر سه نفر از بانوان والیبالیست استان مازندران در اردوی تیم ملی جوانان در اصفهان به سر می برند.
اعتمادی، والیبال را بیشترین دریافت کننده کارت بیمه ورزشی بعد از فوتبال در استان عنوان کرد و گفت: به دلیل پیشرفت والیبال در چند سال اخیر ، آموزش در این رشته ورزشی نسبت به گذشته بسیار متفاوت شد و به تبع آن پیشرفت کرد.
نائب رئیس هیات والیبال مازندران با انتقاد از هزینه های سنگین مناقصه ها برای دراختیار گرفتن سالن های ورزشی، اظهار کرد: اگر هیات والیبال بانوان یک سالن داشت کارها راحت تر انجام می شد و از آنجا که سالن های ورزشی خصوصی سازی شده اند و به صورت مناقصه واگذار می شوند و هزینه مناقصه نیز بسیار بالا است، هیات والیبال نمی تواند این هزینه ها را متقبل شود.
وی افزود:اخر همین هفته مسابقات والیبال بانوان مازندران در رده سنی نوجوانان در چهار منطقه قائمشهر، نور، آمل و تنکابن با حضور ۲۲ تیم شروع می شود که این شهرستان ها سالن های ورزشی را از ادارات تهیه کردند.
اعتمادی همچنین به برگزاری مسابقات والیبال بانوان کارکنان ادارات کل اشاره کرد و افزود: در این مسابقات که چند روز گذشته در سطح بسیار خوبی برگزار شد، تیم های آموزش و پرورش، دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل ورزش و جوانان به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو