می‌توانستیم سه امتیاز دیدار با فجر سپاسی را کسب کنیم/ بازیکنان به نکات فنی دو نیمه توجه نکردند

 

نسیم ورزش: سرمربی تیم نساجی مازندران گفت: تیم نساجی نیاز به بازیکنان جدید و پرتوان دارد که باید تا نیم‌فصل توان همین بازیکنان را افزایش دهیم.موسوی

سیدکوروش موسوی بعد از پایان بازی با فجر شهید سپاسی شیراز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در چند بازی گذشته توانستیم نتایج مناسبی را کسب کنیم اما انتظار این بود این روند رو به رشد ادامه پیدا کند.

وی با بیان اینکه تیم فجر شهید سپاسی یکی از تیم‌های خوب لیگ دسته یک فوتبال جام آزادگان است، افزود: اگر بازیکنان تیم نساجی در ضربه‌های پایانی با دقت عمل می‌کردند می‌توانستیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

سرمربی تیم نساجی مازندران با اشاره به اینکه در این بازی فقط شرمنده تماشاگران تیم نساجی هستیم، افزود: هواداران این تیم با تمام وجود تشویق می‌کنند و انتظار برد در خانه را دارند.

موسوی با تاکید بر اینکه ابزار این تیم کامل نیست، تصریح کرد: تیم نساجی نیاز به بازیکنان جدید و پرتوان دارد که باید نیم‌فصل توان همین بازیکنان را افزایش دهیم.

وی یادآور شد: بازیکنان به نکات فنی دو نیمه توجه نکردند و این امر موجب شد در بازی خانگی دو گل را دریافت کنیم.

سرمربی تیم فجر سپاسی شیراز نیز با بیان اینکه از این برد خوشحال نیستیم، اضافه کرد: بازیکنان این تیم با گذشت ۱۰ هفته از لیگ دسته اول هنوز ریالی از مطالبات خود را دریافت نکرده‌اند.

علی‌اصغر کلانتری با اشاره به اینکه از موقعیت‌های به دست آمده توانستیم به گل برسیم، اظهار کرد: هر دو گل را با استفاده از ضد حمله و زیرکی بازیکنانم به دست آمد.

وی در پایان گفت: تیم نساجی مازندران از تیم‌های خوب لیگ دسته اول فوتبال جام آزادگان است که برای صعود به لیگ برتر از انگیزه مناسبی برخوردار است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو