میلینکوویچ ساویچ: بیشتر از زیدان شبیه توره هستم

 نسیم ورزش: میلینکوویچ ساویچ: بیشتر از زیدان شبیه توره هستم / میلینکوویچ ساویچ، ستاره صربستانی لاتزیو در مورد شرایط خود در آستانه جام جهانی صحبت کرد.

 میلینکوویچ ساویچ

به گزارش پ یگاه خبری نسیم ورزش، میلینکوویچ ساویچ که یکی از ستاره های فوتبال اروپا در فصل اخیر در ترکیب لاتزیو بوده، پیشنهادهای هنگفتی از تیم هایی مانند منچستریونایتد و سیتی دارد و احتمالا فصل بعد در یکی از تیم های بزرگ اروپا توپ خواهد زد.

میلینکوویچ ساویچ گفت: “من فکر می کنم که من در حال حاضر واقعا در شرایط خوبی هستم. فشار؟ من عاشق این شرایط هستم و معتقدم تحت فشار بهترین عملکرد خود را ارائه خواهیم داد، افرادی که من را می شناسند می توانند این موضوع را تایید کنند.

من کاملا برای حضور در جام جهانی روسیه آماده هستم و اگر رضایت سرمربی تیم ملی را جلب کنم بهترین عملکرد را برای توجیه تصمیم او ارائه خواهم داد. من خودم را به عنوان یک بازیساز برای آینده تصور می کنم و این همان پستی چیزی است که من دوست دارم بیشتر بازی کنم و فکر می کنم فصل گذشته عملکرد من در لاتزیو این تفکر را ثابت کرده است.

سبک بازی؟ بیشتر فکر می کنم مانند یحیی توره هستم تا زین الدین زیدان اما همیشه به بازی های نمانیا ماتیچ به عنوان اسطوره ام نگاه می کنم.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو