میزبانی مازندران در جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه پیام نور

نسیم ورزش : رئیس دانشگاه پیام نور مازندران از میزبانی نخستین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی ، نشاط ، ورزش و تندرستی در دانشگاه پیام نور مازندران خبر داد.

جشنواره فرهنگی ورزشی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، اسدالله دیوسالار بعد از ظهر امروز در نشست خبری جشنواره فرهنگی و ورزشی ورزش، نشاط و تندرستی دانشجویان دختر دانشگاه‌های پیام نور کشور در ساری، اظهار داشت: دانشگاه پیام نور از دانشگاه‌های دولتی کشور با ۵۲۰ واحد دانشگاهی است و در حوزه ورزشی نیز توفیقاتی داشته است.

وی افزود: توسعه هر کشوری در گرو نیروی انسانی آن کشور بوده و باید از طریق تقویت فعالیت‌های ورزشی در دانشگاهها، سلامت دانشجویان و اساتید را تضمین کنیم.

رئیس دانشگاه پیام نور مازندران با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور با داشتن کیفیت آموزش در عرصه ورزشی نیز توفیقاتی داشته است، تصریح کرد: تنوع برنامه‌های ورزشی در دانشگاه پیام نور سبب شد تا بسیاری از قهرمانان و اعضای تیم‌های ملی رشته ورزشی از این دانشگاه رشد کنند.

دیوسالار با بیان اینکه مازندران به دلیل قابلیت فراوان در حوزه ورزشی توانست میزبان جشنواره فرهنگی ورزشی نشاط و تندرستی دانشگاه پیام نور شود، افزود: این رقابت‌ها از ۲۴ تا ۳۰ بهمن ماه در مجتمع رفاهی نیروی انتظامی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه هزار نفر از دانشجویان دختر دانشگاه‌های پیام نور کشور در این رقابت‌های جشنواره ای شرکت می‌کنند، گفت: ۶۷ ورزشکار بانوی دانشگاه پیام نور استان در ۷ رشته ورزشی نیز حضور دارند.

دیوسالار با بیان اینکه استان‌های متعددی متقاضی میزبانی از این رویداد ورزشی دانشگاهی بودند، افزود: مازندران به دلیل برگزاری مطلوب المپیادهای ورزشی در ادوار گذشته، میزبان این دوره از جشنواره شده است.

وی با تاکید بر اطلاع رسانی سریع و صحیح رسانه‌ها برای این رویداد ورزشی، گفت: امیدواریم بتوانیم جشنواره ای در خور شان و شایسته ورزشکاران استان و کشور تدارک ببینیم.

حسین برزگر ولیکچالی، مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی جشنواره ورزش، نشاط، تندرستی دانشگاه پیام نور کشور از تشکیل ستاد خبری برای برگزاری مطلوب تر این رویداد مهم ورزشی با مشارکت اصحاب رسانه استان خبر داد.

وی افزود: در این دوره از مسابقات هزار و ۵۰۰ تن از ورزشکاران دختر دانشگاههای پیام نور سراسر کشور حضور خواهند داشت.

برزگر با بیان اینکه در حاشیه این جشنواره، برنامه های فرهنگی و بومی استان برای دانشجویان برگزار خواهد شد از حضور احتمالی وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و وزیر ورزش و جوانان و ریاست دانشگاه پیام نور کشور در افتتاحیه این مسابقات خبر داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *