میزبانی آمل در مسابقات فوتسال بانوان دسته یک کشور

نسیم ورزش :سرپرست برگزاری مسابقات فوتسال دسته یک کشور گفت: مسابقات فوتسال بانوان دسته یک کشور به میزبانی شهرستان آمل با برگزاری نخستین روز از بازی با پیروزی تیم‌های تهران و اندیمشک در حال برگزاری است.

 

مسابقات فوتسال بانوان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، رقیه محمودپور با بیان اینکه فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور از روز گذشته با حضور ۱۹ تیم در شهرستان آغاز آغاز شد، بیان کرد: در این مسابقات تیم‌های نفت امیدیه، آرسن چابکسر و فرهنگ ایثارایرانیان تهران، هیئت فوتبال آمل و آساره اندیمشک به مصاف هم می‌روند.

وی با اعلام اینکه با آغاز این رقابت از روز یکشنبه به مدت چهار روز مسابقات در سالن ورزشی شهید عابدین خوش‌سیما ادامه دارد، عنوان کرد: در نخستین روز از مسابقات دو تیم آساره اندیمشک با فرهنگ ایثار مسابقه دادند که تیم فرهنگ ایثار با نتیجه ۵ بر ۳ تیم بانوان آساره اندیمشک را شکست داد.

محمودپور ادامه داد: همچنین در ادامه این مسابقات دو تیم نفت امیدیه و آرسن چابکسر رقابت پرداختند که تیم نفت امیدیه با نتیجه ۴ بر ۳ پیروز میدان شد.

سرپرست تیم هیئت فوتسال آمل با بیان اینکه در دیدار نخست مسابقات تیم آمل استراحت داشته است، افزود: اما در دومین روز از مسابقات تیم‌های هیات فوتسال آمل با فرهنگ ایثار ایرانیان تهران و تیم آساره اندیمشک با نفت امیدیه رقابت می‌کنند و تیم آرسن چابکسر در استراحت به سر می‌برد.

وی با اعلام اینکه تیم هیئت فوتسال بانوان آمل کاملا آماده برای دیدار نخست خود است، مطرح کرد: پس از پایانی این مسابقات دو تیم برتر به مسابقات فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور راه می‌یابند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *