میرشاد ماجدی سرپرست تیم خونه به خونه مازندران شد

 

نسیم ورزش: به منظور وفاق و همدلی بیشتر بین عوامل این باشگاه و کادر فنی و بازیکنان این تیم نشستی صمیمانه را برگزار کرد.

مهرشاد ماجدی

این نشست صمیمی با حضور قاسم حسن زاده مالک و مدیرعامل باشگاه،علی امیری قائم مقام باشگاه ، بابازاده رئیس کمیته انضباطی باشگاه، محمد نعمتی مدیر رسانه ای تیم ، اکبر میثاقیان سرمربی تیم و سایر اعضای کادر فنی و بازیکنان خونه به خونه مازندران در شهرک دریاکنار برگزار شد.
قاسم حسن زاده ضمن ابراز رضایت از نتایج تیمش در چهارده هفته برگزار شده لیگ دسته اول فوتبال کشور،  حمایت قاطعانه خود را از اکبر میثاقیان اعلام کرد.

قاسم حسن زاده  در جمع بازیکنان و کادر فنی تیمش اظهار داشت: درست است که نتایج تیم در چند بازی رضایت بخش نبود ولی از نتیجه کلی تیم تا اینجای کار راضی هستم و امید زیادی به لیگ برتری شدن تیم دارم.

حسن زاده در ادامه افزود: متأسفانه طی روزهای گذشته حرف و حدیث های بعضاً  عجیبی را از گوشه و کنار شنیده  می شود که به نفع تیم خونه به خونه نیست و جزء حاشیه سود دیگری برای این تیم ندارد.

وی خاطرنشان کرد: از عملکرد اکبر میثاقیان رضایت کامل داریم و  فارغ از هر نتیجه ای که تیم خونه به خونه در فصل جاری رقابت ها کسب کند با این مربی باتجربه و کارکشته ادامه خواهیم داد.
مالک و مدیرعامل باشگاه خونه به خونه  مازندران از انتخاب میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست  جدید خونه به خونه مازندران خبر داد و گفت وی در بازی با پیکان تهران روی نیمکت خواهد نشست.

قاسم حسن زاده با  بیان اینکه کادر  فنی خونه به خونه نیز تقویت خواهد شد، گفت: طی مشورتی که با اکبر میثاقیان داشتیم، به صلاحدید ایشان بعد از بازی پیکان تهران یک  کمک مربی به جمع کادر فنی تیم افزوده خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای لیگ برتری شدن تیم خونه به خونه مازندران همه باید دست به دست هم دهند، گفت: برای رسیدن به این امر مهم باید اتحاد و همدلی در مجموعه  تیم و جامعه فوتبال بابل و مازندران وجود داشته باشد و خوشخبتانه این تیم از بازیکنان و مربیان و هوادارانی برخوردار است که تا اینجای کار برای رسیدن به این همدلی و وفاق نهایت تلاش خود را به کار برده اند.

قاسم حسن زاده ضمن تشکر از لیدرها و هواداران تیمش که در سرما و گرما به حمایت از تیم خونه به خونه می پردازند گفت: همین حمایت همه جانبه هواداران مازندرانی از جمله بابلی ها عزم ما را جزم می کند تا برای رفع نقاط ضعف تیم تلاش بیشتری از خود به خرج دهیم.

حسن زاده در ادامه افزود:جا دارد از پیشکسوتان خوب و دلسوز فوتبال بابل هم به خاطر دلگرمی هایشان و حمایت خوبی که از اکبر میثاقیان و مجموعه تیم دارند نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشم و ما این عزیزان را در کنار هواداران خونگرم تیم سرمایه اصلی خونه به خونه می دانیم.

در ادامه این جلسه در خصوص نحوه ساماندهی هواداران اعزامی به تهران جهت حمایت از تیم خونه به خونه مازندران مقابل پیکان تهران بحث و تبادل نظر شد.

گفتنی است, مالک و مدیرعامل باشگاه خونه به خونه  مازندران در پایان از بازیکنان خواست یک بازی محکم را به مقابل صدرنشین مسابقات به نمایش بکذارند و در ادامه افزود: در صورت برتری در این دیدار پاداش ویژه ای برای بازیکنان و کادر فنی در نظر گرفته ام.

لازم به ذکر است  میرشاد ماجدی، سرپرست جدید تیم خونه به خونه مازندران از بازیکنان سابق استقلال تهران می باشد و  فصل گذشته سرپرست تیم استقلال تهران و سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال ایران بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو