میرشاد ماجدی: بازیکنان خونه به خونه به ۵۰ درصد دستمزدشان رسیدند

 

نسیم ورزش: تیم خونه به خونه ساری که با ۳۳ امتیاز در رده چهارم لیگ دسته اول فوتبال جام آزادگان قرار دارد، پس از جذب چهار بازیکن این بار به سراغ محمدرضا خرسندی نیا بازیکن استقلال تهران رفت.

مهرشاد ماجدی

سرپرست تیم خونه به خونه بابل گفت : صحبت هایی با محمدرضا خرسندی نیا بازیکن استقلال تهران برای پیوستن به تیم مان انجام شد.
میرشاد ماجدی اظهارکرد : هنوز حضور این بازیکن به تیم خونه به خونه قطعی نشده و تا پایان هفته وضعیت این بازیکن نیز مشخص می شود.
وی اضافه کرد : البته صحبت هایی با چند بازیکن دیگر لیگ برتری دیگر برای پیوستن به خونه به خونه بابل انجام شده که به دلیل مشخص نبودن وضعیت شان اسامی آنها را بیان نمی کنم.
سرپرست تیم خونه به خونه گفت : تاکنون چهار بازیکن محمد غلامی از استقلال اهواز، سهیل هزارجریبی از راه آهن تهران، ایمان صادقی از سرسپولیس تهران و هانی میرهاشمی را از تراکتور سازی را جذب کردیم.
ماجدی اظهارکرد : تیم خونه به خونه استارت خوبی را برای لیگ برتری شدن زده و ما نیاز داریم تا برای نیم فصل دوم قوی تر ظاهر شویم و به دنبال بازیکنانی هستیم که بتوانند اهداف باشگاه را برای رسیدن به لیگ برتر محقق کنند.
وی اضافه کرد : مازندران پتانسیل خوبی برای لیگ برتری شدن دارد و همه باید کمک کنند تا یک تیم و یا حتی دو تیم از این استان در رقابت های لیگ برتر فوتبال حضور یابند.
بازیکن اسبق تیم استقلال تهران افزود : همین که در این استان سرمایه گذار بخش خصوصی با هزینه چندصد میلیونی تیمداری می کند، بدین معناست که استان پتانسیل این کار را دارد و باید به این افراد مورد حمایت همه جانبه قرار گیرند.
تیم خونه خونه به خونه بابل در نیم فصل اول رقابت های فوتبال لیگ دسته اول فوتبال با ۳۳ امتیاز در رده چهارم این رقابت ها قرار گرفت و از این رقابت ها سه تیم به لیگ برتر صعود می کنند.
مازندران از ۱۲ سال قبل که با تیم شموشک مازندران در رقابت های لیگ برتر حضور داشت، تاکنون با وجود داشتن ۴۶ بازیکن در رقابت های لیگ برتر ودسته اول تیمی در لیگ برتر ندارد.

سرپرست تیم دسته اولی خونه به خونه مازندران گفت : براساس برنامه تاکنون حدود ۵۰ درصد از دستمزد بازیکنان تیم خونه به خونه بابل به بازیکنان و کادر فنی پرداخت شد.

میرشاد ماجدی  اظهارکرد : در حالی تیم ما به استقبال نیم فصل دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول می رود که هیچ بدهی خارجی نیز نداشته و بازیکنان و کادر فنی نیز مطابق برنامه به حق و حقوقشان رسیدند.
وی اضافه کرد : با تلاش مالکان این باشگاه برادران حسن زاده و حمایت های مالی خوب و به موقع آنها توانستیم به این مهم برسیم و تیم را از لحاظ مالی شارژ کنیم تا مشکلی در این ارتباط نداشته باشیم و بازیکنان با خیال آسوده بازی ها را نیم فصل دوم را دنبال کنند.
بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال تهران افزود : تیم خونه به خونه با جذب بازیکنان جدید وضعیت تیمی بهتری نسبت به نیم فصل اول داشته و با تقویت تیم به دنبال صعود به رقابت های لیگ برتر فوتبال هستیم.
ماجدی افزود : ما برای این هدف مهم حق هیچ اشتباهی را نخواهیم داشت و باید بازیکنان ما با هدایت خوب کادر فنی به این نتیجه برسند که باید از موقعیت خودمان استفاده کنیم تا به هدف بزرگ مان همان صعود به لیگ برتر برسیم.
وی اظهارکرد : در چنین فضایی ما نیازمند به آرامش در باشگاه و تیم مان هستیم که این آرامش در شرایط فعلی بر تیم حاکم است و دغدغه مالی نیز نداریم که بتواند این آرامش ما را به هم بزند.
سرپرست سابق تیم استقلال تهران گفت : از هواداران خوب تیم خونه به خونه که در نیم فصل اول حمایت های خوب آنها باعث شد تا تیم ما خود را به عنوان یکی از مدعیان لیگ برتر نگهدارد به این حمایت در نیم فصل دوم نیز ادامه دهند.
ماجدی افزود : بازی ها در نیم فصل دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول به نسبت نیم فصل اول سخت تر می شود و تیم ها تلاش می کنند تا به گونه به رده بالاتر صعود و یا از سقوط به رده پایین نیز جلوگیری کنند و با این روند بازی ها سنگین خواهد شد.
وی اظهارکرد : هواداران باید در این موقعیت حساسی که تیم خونه به خونه قرار دارد، صبوری پیشه کنند تا کادر فنی و بازیکنان بتوانند محکم به بازی ها ادامه بدهند.
وی اضافه کرد : مازندران با داشتن پتانسیل های فراوان از لحاظ بازیکن، تماشاگر و وضعیت مناسب اقتصادی شایسته داشتن تیم های فوتبال در لیگ برتر را دارد و اگر خونه به خونه یا هر تیم دیگری به لیگ برتر برود، از لحاظ اوقات فراغت نیز برای جوانان فضای بیشتری ایجاد می شود.
ماجدی توضیح داد : رفتن مازندران در لیگ برتر رقابت های فوبتال موجب سفر تیم های بزرگ فوتبال به این خطه می شود که خود زمینه ساز اوقات فراغت برای جوانان و انگیزه در بازیکنان رده پایین تر می شود و مردم این استان باید از این موقعیت به درستی استفاده کنند.
تیم خونه به خونه بابل با ۳۳ امتیاز در رده چهارم رقابت های فوتبال دسته اول جام آزادگان قرار دارد و از این گروه سه تیم به لیگ برتر صعود خواهند کرد که هم اکنون تیم های فجر سپاسی شیراز، پیکان تهران، مس کرمان و خونه به خونه شانس اول صعود به لیگ برترند.
تیم نساجی مازندران دیگر تیم حاضر در رقابت های دسته اول فوتبال جام آزادگان با ۲۸ امتیاز در رده ششم این رقابت ها قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو