میرشادماجدی سرپرستی تیم فوتبال خونه به خونه مازندران را تحویل داد

نسیم ورزش: میرشاد ماجدی سرپرست این فصل تیم فوتبال خونه به خونه مازندران یک روز پس از انتخاب ‘ علیرضا مرزبان ‘ به عنوان سرمربی جدید این تیم و با توافق مسئولان باشگاه ، از سرپرستی تیم خونه به خونه کنار رفت. ماجدی در رقابت های امسال لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور در کنار ‘ اکبرمیثاقیان’ ،‘ حمید درخشان ‘ و ‘ حسین رحمانی ‘ سه سرمربی تیم خونه به خونه به عنوان سرپرست این تیم فعالیت می کرد.

مهرشاد ماجدی
‘ مهران نجفی ‘ ، مربی فصل گذشته تیم فوتبال خونه به خونه و یکی از اسطوره های فوتبال مازندران به عنوان سرپرست جدید این تیم انتخاب شد.
‘ قاسم حسن زاده ‘ مالک و مدیرعامل باشگاه خونه به خونه مازندران در حکمی که برای مهران نجفی نوشت ، از زحمات یک سال اخیر میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست این تیم قدردانی کرد .
علیرضا مرزبان سرمربی موفق فصل گذشته تیم پیکان تهران که این تیم را به لیگ برتر برد ، عصر دیروز شنبه با عقد قرارداد دو ساله به عنوان سرمربی جدید تیم خونه به خونه مازندران انتخاب شد.
گفته می شود مرزبان پس از بازگشت از سفر آلمان با انتخاب دستیارانش ، کار خود را برای بستن تیمی منسجم و حضوری قدرتمندانه در لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور آغاز خواهد کرد.
تیم خونه به خونه مازندران در نخستین فصل حضورش در رقابت های لیگ دسته یک سرمربیگری اکبر میثاقیان ، حمید درخشان و حسین رحمانی را تجربه کرد و مرزبان چهارمین سرمربی این تیم محسوب می شود.
میثاقیان در هفته بیست و هفتم و در حالی که خونه به خونه را تا جایگاه دوم جدول رده بندی رقابت های دسته یک بالا آورده بود تحویل درخشان داد و خودش سرمربیگری تیم مس کرمان را بر عهده گرفت .
بروز اختلاف میان مسئولان باشگاه با میثاقیان به خاطر نارضایتی هواداران از وضعیت تیم در چند بازی آخر و با وجود این که تیم از وضعیت خوبی برخوردار بود سبب شد تا مربی مشهدی خونه به خونه را رها کرده و به مس کرمان بپیوندد.
درخشان که وعده داده بود نماینده مازندران را به لیگ برتر خواهد برد در کمتر از دو ماه با سقوط تیم به جایگاه پنجم جدول رده بندی مواجه شد و خود را کنار کشید تا سکان خونه به خونه به دست رحمانی بیفتد.
رحمانی نیز نتوانست در چند هفته باقی مانده برای خونه به خونه معجزه ای به ارمغان بیاورد و سرانجام با قطعی شدن باقی ماندن تیم در دسته یک برای یک فصل دیگر ، با آن خداحافظی کرد.
خونه به خونه در ۳۸ هفته بازی های لیگ شرکت کرد و درمجموع با کسب ۵۸ امتیاز وقرار گرفتن در رده ششم جدول رده بندی این رقابت ها ، بخت حضور در لیگ برتر را از دست داد.
مسئولان باشگاه خونه به خونه وعده داده اند که در فصل آینده به طور قطع تیم را به لیگ برتر خواهند برد ، وعده ای که هدف اعلام زود هنگام آن آن برای بسیاری از هواداران و کارشناسان فوتبال مشخص نیست .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *