این میدان سخت برای یزدانی لازم است

نسیم ورزش : سرپرست تیم ملی کشتی آزاد کشورمان معتقد است حضور نفرات اعزامی به جام دانکلوف بلغارستان در این میدان سخت و بزرگ واقعا لازم و سازنده است.

میدان سخت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، هادی حبیبی پس از اعزام تیم منتخب کشتی آزاد کشورمان به جام دانکلوف بلغارستان به گفت: چهار آزادکار منتخب صبح امروز راهی این مسابقات مهم و سطح بالا شدند تا هم کادر فنی و هم خود کشتی گیران بتوانند محک خوبی از توان و آمادگی واقعی بچه ها داشته باشند.

وی در واکنش به نظر برخی منتقدان از حضور رضا یزدانی در چنین میدان سخت و پرفشاری بعد از دوسال دوری از میادین رسمی و بین المللی گفت: یزدانی مدتهاست در اردوهای تیم ملی تمرینات خوب و پرفشاری را پشت سر گذاشته و واقعا نشان داده با انگیزه و باروحیه است. به هر حال او باید در چنین میدانی بطور جدی محک بخورد و مطمئنا چنین مصافی برای او لازم و مفید است. برخی معتقدند آزادکاران عنوان دار و بسیار آماده ای در جام دانکلوف حضور دارند و رویارویی یزدانی با آنها بعد از مدتها دوری شاید منطقی نباشد، اما من نظر دیگری دارم و معتقدم این بهترین فرصت برای عیارسنجی واقعی از نفراتی مثل رضا یزدانی است.

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در خصوص برنامه های آماده سازی تیم ملی هم گفت: اردوی آزادکاران فعلا تعطیل است و ما در نظر داریم آخرین اردوی تیم ملی را از روز ۱۳ اسفندماه استارت بزنیم.

حبیبی در پایان به برگزاری نخستین اردوی سال جدید در خرم آباد و دلایل انتخاب این شهر اشاره کرد و افزود: نخستین اردوی آزادکاران در سال جدید طی روزهای ۵ تا ۱۵ فروردین ماه در شهر خرم آباد برگزار می شود که دلیل اصلی انتخاب این شهر نیز ایجاد تنوع در برگزاری اردوهاست. طبیعتا برپایی اردوها در خانه کشتی تهران برای طولانی می تواند در روحیه اردونشینان تاثیرات منفی داشته باشد و ما بهتر دیدیم نخستین اردوی سال جدید را در خرم آباد برپا کنیم.

به گزارش رقابتهای بین المللی کشتی آزاد جام دانکلوف طی روزهای ۹ تا ۱۲ اسفندماه در شهر روسه بلغارستان برگزار می شود که تیم منتخب ایران با ترکیب مصطفی حسین خانی در وزن ۷۴ کیلوگرم، حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم، رضا یزدانی در وزن ۹۷ کیلوگرم و پرویز هادی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم در این مسابقات به میدان خواهد رفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو