مژده به علاقه مندان به دنیای فیلم و سینما در ساری

اختصاصی پرش: مژده به علاقه مندان به دنیای فیلم و سینما در ساری ، طرح مشترک بین سینما و سامانه هوشمند تاکسی بانام تپسی که بیش از پیش بر سر زبان ها افتاد به تفاهم رسیدند و مخاطبین این برنامه میتوانند با استفاده کد تخفیف SEPEHR98 ازین طرح بهره مند شوند. این طرح به عنوان مبدا یا مقصد همه روزه از ساعت ۸ الی ۲۴ در سفر های خود از ۳۰ تا ۵۰ درصد از  تخفیف ویژه برخوردار است.

مژده به علاقه مندان به دنیای فیلم

شایان ذکر است، تپسی تا شعاع ۲۰ متری سینما را  تحت پوشش خود قرار میدهد و برای افراد دارای کهولت سن مثمر ثمر می باشد .

به گزارش خبرنگار گروه رسانه ای پرش، علی کاویانی مدیر سینمای ساری که با حمایت مخاطبین خود به شرکت حمل و نقل اینترنتی تپسی فرصت داد تا بطور آزمایشی در راس کار قرار بگیرند.وی افزود: به منظور سهولت در حمل و نقل مخاطبین سینما بطور پایلوت از نوروز سال ۱۳۹۸ این طرح آغاز  و مشترکین میتوانستند از تخفیف ۵۰ درصدی در مازندران برخوردار شوند.

کاویانی ادامه داد: اکنون به سبب گسترش کار تصمیم  بر این شد تا برای هر فیلم جدیدی که روی پرده ی سینما میرود مخاطبین از تخفیف ۳۰ تا ۵۰ درصدی بهره مند شوند و در ماه دو فیلم در سینما به اکران در می آید.

وی خاطر نشان کرد: در قدم های پیشبردی در شهر این چنین برنامه هایی برای مردم  نیاز است و چه بسا این تصمیم از لحاظ اقتصادی هم سودمند می باشد. گلناز قدمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو