موفقیت با چاشنی جوانی؛ورزش نکا،بی حاشیه،عملگرا و موفق/خبرنگار:رضا وریجی

 

اختصاصی گروه رسانه ای پرش:وقتی صحبت از ورزش نکا میشود همه  اداره ورزش نکا و متولیِ جوانش را تحسین میکنند.دوری از حاشیه،عملگرایی،جوانی و فاکتور های بسیاری دیگر است که ورزش نکا را متمایز میکند.با توجه به وسعت و جمعیت شهرستان نکا،این شهرستان از نظر سرانه اماکن ورزشی محدودیت های بسیاری دارد و این امر موجب میشود تا ابزار برای موفقیت ورزش نکا مهیا نباشد.

اما مجتبی رضاییِ جوان منتظر آن نمانده تا ابزار و امکانات را به او بدهد بلکه خود به دنبال تهیه و تکمیل اماکن ورزشی شهرستان تحت نظرش است.انگیزه و جوانی ۲ فاکتور بسیار مهم در رسیدن به اهداف است که رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نکا با دارا بودن هر دو فاکتور به دنبال رفع مشکلات و موانع سر راه ورزش نکا است.اداره ورزش و جوانان شهرستان نکا تلاش ویژه ای در جهت رفع مشکلات کمبود اماکن ورزشی دارد و به دنبال تکمیل پروژه های نیمه کاره و ساخت اماکن ورزشی جدید در شهرستان است.

نکا با دارا بودن بخش روستایی وسیع قطعا می تواند یک پایگاه پرورش قهرمان در استان باشد چرا که بسیاری از قهرمانان مازنی از دل همین روستا ها به ایران و جهان معرفی شده اند.قهرمانانی که قطعا می توانند نام نکا را بیش از پیش بر سر زبان ها آورند.

نکا توانسته بعد از سالها دارای تیمی در سطح اول کشور شود،تیم والیبال شهروند نکا که می تواند شور و شوق مسابقات لیگ یک والیبال کشور رابه نکا بیاورد و آخر هفته های پر انرژی را برای شهروندان نکایی رقم بزند و با تشویق و انرژی مثبت همین تماشاچیان جشن صعود به لیگ برتر را بگیرد.

رضایی و و مجموعه اداره ورزش و جوانان نکا توانستند به دور از حاشیه و حرف و با عملگرایی ورزش نکا را زنده کنند و با محدودیت های بسیار شروع به رقابت با دیگر شهرستان ها کنند.

نکای سرشار از استعداد و پتانسیل ورزشی حالا به دنبال درخشیدن است.

خبرنگار:رضا وریجی

  

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو