مهمترین برنامه اداره کل موفقیت ورزشکاران مازندرانی در جاکارتاست

نسیم ورزش : مشاور مدیرکل و مسئوول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران مهمترین برنامه اداره کل را موفقیت ورزشکاران مازندرانی در بازی های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتای ۲۰۱۸ اندونزی عنوان کرد.

 

مهمترین برنامه اداره کل
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ محمدرضا ییلاقی اشرفی با اشاره به رقابت ورزشکاران ایرانی در مهمترین آوردگاه بازی های آسیایی اظهار کرد: مهمترین برنامه و هدف اداره کل ورزش و جوانان استان موفقیت ورزشکاران مازندرانی در مدال آوری بازی های آسیایی است.
وی با بیان اینکه حدود بیست روز آینده بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی آغاز می شود، تصریح کرد: حدود یک سال پیش ستاد بازی های آسیایی و پاراآسیایی با حضور کارشناسان خبره ورزش در اداره کل شکل گرفت که در این خصوص جلسات مختلفی نیز برگزار شد.
مشاور مدیرکل و مسئوول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران در ادامه گفت: از دیگر برنامه مهم اداره کل برنامه ریزی جهت مراسم بدرقه ورزشکاران مازندرانی در بازی های آسیایی جاکارتا در تهران با حضور استاندار است.
این مسئوول با اشاره به اینکه نیمی از موفقیت ورزش کشور بر دوش ورزشکاران مازندرانی است، افزود: در اداوار گذشته بازی های آسیایی یک سوم کل مدال و دو سوم مدال طلا توسط دلاور مردان و شیر زنان ورزش مازندران به دست آمد.
ییلاقی اشرفی همچنین درباره بازسازی و ترمیم استادیوم شهید وطنی قائم شهر گفت: در بازسازی استادیوم شهید وطنی دکتر اسلامی استاندار و حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان سنگ تمام گذاشتند و بازسازی این استادیوم در زمان بسیار اندک صورت گرفت.
وی اذعان داشت: تمام هدف و برنامه استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزاری بازی نساجی در هفته نخست لیگ برتر فوتبال کشور مقابل ذوب آهن در استادیوم شهید وطنی بود که در نهایت این خواسته با موففیت انجام شد.
وی با بیان اینکه هواداران و تماشاگران نساجی نیز در بازی نساجی و ذوب آهن با تشویق شان جواب حمایت و محبت استاندار و مدیرکل ورزش و حوانان را دادند، تصریح کرد: تلاش زیادی صورت گرفت تا استادیوم شهید وطنی در کمترین زمان ممکن در اختیار تیم نساجی قرار گیرد.
ییلاقی اشرفی با ببان اینکه استاندار نگاه ویژه ای به ورزش استان دارند، خاطرنشان کرد: استاندار به اتفاق مدیرکل ورزش و جوانان طی سه روز بازدید از استادیوم شهدای هفتم تیر بابل، حضور در استادیوم شهید وطنی قاقم شهر جهت تماشای بازی نساجی و ذوب آهن اصفهان و از نزدیک هم دیدار شهروند ساری و ارژن فارس را از سالن ورزشی سید رسول حسینی ساری تماشا کردند.
وی در پایان افزود: در بازسازی استادیوم شهید وطنی مدیرکل ورزش و جوانان استان حضوری شبانه روزی داشت تا سرعت بیشتری در بازسازی استادیوم باشد و مکان و محل استراحت مدیرکل چمن استادیوم شهید وطنی بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو