رضا مهماندوست از پولادگر شکایت می‌کند/ حرفهای پولادگر در دادگاه بررسی می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش رضا مهماندوست در نظر دارد پس از بازگشت به تهران به واسطه صحبتهای رئیس فدراسیون از سید محمد پولادگر شکایت کند.

رضامهماندوست

رضامهماندوست

سید محمدپولادگر رئیس فدراسیون تکواندو در جریان مبارزات این رشته در بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو از رضا مهماندوست سرمربی و میلاد بیگی تکواندوکار ایرانی الاصل تیم ملی تکواندو آذربایجان به عنوان مزدور نام برد. 

با گذشت چند روز از پایان این رقابتها، همچنان حواشی اظهارات رئیس فدراسیون تکواندو ادامه دارد، بطوریکه پولادگر  نیز پس از بازگشت به تهران بر مواضع قبلی خود در خصوص مهماندوست تاکید کرد.

در همین رابطه رضا مهماندوست از شکایت خود علیه رئیس فدراسیون تکواندو خبر دارد و گفت: پولادگر بی‌دلیل به من توهین کرده و من با شهادت رسانه‌ها و مردم هوشمند ایران اسلامی که خود بهترین قاضی هستند ، این موضوع را از طریق مراجع قانونی  پیگیری خواهم کرد. کاری خلاف قانون و شرع انجام ندادم که شرمنده مردم کشورم باشد.

سید محمدپولادگر  بعد از شکست مهدی خدابخش در بازیهای المپیک برابر میلاد بیگی از رضا مهماندوست به عنوان مزدور که برای پول بیشتر چنین کاری انجام داده نام برد. البته پولادگر یک روز بعد از آن مصاحبه جنجالی، عنوان کرد در شرایط خاص روحی آن صحبت ها را مطرح کرده،اما امروز به محض ورود تیم ملی تکواندو به فرودگاه امام خمینی(ره) همچنان بر مواضع قبلی خود تاکید کرد.

هر چند مهماندوست چندی پیش با انتشار بیانیه‌ای، پاسخ تندی به رئیس فدراسیون تکواندو داده بود، ولی وی این بار تصمیم دارد با شکایت از رئیس فدراسیون تکواندو ، موضوع را از طریق قانونی پیگیری کند.

لازم به ذکر است رضا مهماندوست زاده ۱۳۴۴ محله نظام آباد تهران، با اصیلت گیلانی  تکواندوکار ایرانی است. وی از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۰ سرمربی تیم ملی تکواندو ایران بود و هم اکنون سرمربی تیم ملی تکواندو جمهوری آذربایجان است.

سوابق قهرمانی و مربی گری

پیشینه قهرمانی

قهرمان تکواندوی بزرگسالان کشور، نیروهای مسلح و تورنمنت بین‌المللی فجر، (۱۳۷۱–۱۳۶۶).

مدال نقره تکواندوی ارتش‌های جهان، کره جنوبی، (سئول)، (۱۹۸۷).

مدال طلا تورنمنت بین‌المللی تکواندوی بلژیک، (بروکسل)، (۱۹۸۸).

مدال طلا تورنمنت بین‌المللی تکواندوی قبرس، (نیکوزیا)، (۱۹۸۹).

مدال برنز تکواندوی المپیک بارسلون، (۱۹۹۲).

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *