مهرزاد، نامزد بهترین ورزشکار معلول ماه جهان

نسیم ورزش : مرتضی مهرزاد، ملی‌پوش والیبال نشسته کشورمان از سوی کمیته ملی پارالمپیک نامزد دریافت عنوان بهترین ورزشکار معلول ماه جولای ۲۰۱۸ معرفی شد.

بهترین ورزشکار معلول

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ کمیته ملی پارالمپیک اسامی نامزدهای دریافت عنوان «بهترین ورزشکاران معلولان جهان» در ماه جولای ۲۰۱۸ را اعلام کرد که در بین آنها نام مرتضی مهرزاد ملی‌پوش والیبال نشسته ایران نیز دیده می‌شود.
مهرزاد، بلندقامت‌ترین والیبالیست معلول جهان، نقش موثری در قهرمانی کشورمان، در رقابت‌های جهانی والیبال نشسته در هلند داشت.
تیم ملی مردان ایران، اخیرا، با قهرمانی در رقابت های جهانی والیبال نشسته ۲۰۱۸ هلند، مجوز مستقیم ورود به پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کرد.
مهرزاد دومین ورزشکار ایرانی است که می‌تواند به عنوان بهترین ورزشکار ماه از سوی کمیته ملی المپیک انتخاب شود. پیش از این ساره جوانمردی در ماه مِی این عنوان را به خود اختصاص داده بود.
این ملی پوش ۲۴۶ سانتیمتری کشورمان برای تصاحب این عنوان باید با «کار آدنگان» دونده ویلچری از بریتانیا، «دیده دِ گروت» تنیس‌باز هلندی، «الیزابت گومس» پرتابگر نیزه از برزیل و «استفان اولسن» تنیس‌باز سوئدی رقابت کند.
ورزشی **۹۱۱۸**

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو