خسروی رئیس هیات فوتبال محمودآباد:عدم حمایت های مالی اصلی ترین مشکل فوتبال مازندران است/خبرنگار:فاطمه نبی زاده

اختصاصی گروه رسانه ای پرش: عدم حمایت های مالی اصلی ترین مشکل فوتبال مازندران است…./

 خسروی رئیس هیات فوتبال شهرستان محمودآباد بیان کرد:فوتبال مازندران با پتانسیل بالای خود همیشه یکی از قطب های پرورش استعداد در کشور بوده است که متاسفانه با این پتانسیل مالی در حوزه مالی و جذب اسپانسر بسیار ضعیف است و یکی از اصلی ترین مشکلات فوتبال مازندران عدم حمایت ها و پشتیبانی مالی است.

متولی هیات فوتبال محمود آباد گفت:ارتباط خوبی با مجموعه هیات فوتبال استان داریم ولی منابع برای کمک و هزینه به ما تعلق نمی‌ گیرد.فوتبال محمودآباد سرشار از استعداد است که ما برای رشد و شکوفایی این استعداد ها نیاز به حمایت های مالی و اسپانسر های قوی داریم که متاسفانه در این بخش بسیار ضعیف عمل شده است.

وی در ادامه افزود:در ۳ سال آینده شاهد پیشرفت های خوبی در فوتبال مازندران خواهیم بود و شهرستان محمودآباد هم در تلاش است تا وضعیت خود را بیش از پیش بهبود دهد.به مناسبت چهلمین سال از پیروزی انقلاب هم یک دوره تورنمت چندجانبه را در شهرستان محمودآباد برگزار خواهیم کرد.

خسروی ادامه داد:در بخش تیمداری و لیگ های استانی و کشوری ما شاهد وضعیت مناسبی نیستیم.متاسفانه فقط در لیگ برتر باشگاه های کشور می توان گفت که وضعیت هم از لحاظ زیرساخت و هم از لحاظ مالی مناسب است و دیگر تیم های لیگ های سطح پایین تر با سیلی صورت خود را سرخ نگه می دارند و اصلا وضعیت خوبی از لحاظ مالی و سرپرستی ندارند.

این مقام مسئول ضمن اشاره به اهمیت فوتبال پایه خاطرنشان کرد:بیش از هزار بیمه شده ورزشی در هیات فوتبال محمودآباد درحال فعالیت هستند که اکثر آنها در بخش های پایه به فعالیت می پردازند.تمرکز ما در هیات فوتبال محمودآباد روی بخش پایه است تا بتوانیم استعدادها را شناسایی و با سرمایه گزاری بر روی آنان فوتبالیست های خوبی را تحویل استان مازندران و کشور عزیزمان دهیم.داشتن فقط یک زمین فوتبال مناسب در سطح شهرستان محمودآباد یک مشکل بزرگ است که همین اامکانات محدود می تواند مانع پیشرفت استعداد های شهرستان محمودآباد شود.

مهرداد خسروی در پایان ضمن تشکر از گروه رسانه ای پرش تاکید کرد:رسانه ها ایزار های قدرتمندی در کشورمان هستند که می توان با استفاده از رسانه ها بسیاری از مشکلات حل شود.درخواست ما این است تا صدایمان را به گوش مسئولین برسانید تا مشکلات فوتبال محمودآباد هرچه زودتر کمتر و کمتر شود.

خبرنگار:فاطمه نبی زاده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو